Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves srác vagyok, azzal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy egy 50 éves nő ajánlotta fel kényeztetését az egyik társkereső oldalon. Átlagosan néz ki a hölgy. Szerintetek mit reagáljak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szexuálisan vonzónak találod hajrá. Persze idegennel javaslom az óvszer használatot.

Amennyiben szűz vagy pedig keresve sem lehet találni jobb partnert egy tapasztalt nőnél.

26/F

2017. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
szerintem azzonal kapd neki elő a pélót de vigyázz nehogy kamu legyen ha nem kamu azzonal szopasd le és vagy rakd seggbe én hozzá nem nyúlnék nekem max 38 lenne aminek be akasztanék fölé nem mennék 22f ha rám halgatsz azt csinálsz amit akarsz :D
2017. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Engem is kényeztethetne egy ilyen MILF!


25F

2017. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

meg akarod dugni? akkor csak kérd az infot mikor és hol

ha nem akkor utasitsd vissza kedvesen

2017. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Arra figyelj, ilyen oldalakon hamar felmerül, hogy fizethetnél is érte valamit! Én is futottam már bele ilyenbe. Csak nem ez az első mondatuk.
2017. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
én meg pont azt hallottam, hogy az idősebb nők fizetnek a fiatalabb pasiknak a szexért
2017. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
kamu lesz , ne dőlj be.
2017. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tttssj ***** válasza:
Megdugnám + egyebek, mindenesetre menj biztosra kicsit beszélgess vele.
2017. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? A veséid még megvannak?
2017. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!