Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti ismertek hasonlo embereket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek hasonlo embereket, parokat?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy idegesito kover fiu.18.Allandoan arrol beszel,hogy igy szexelt ugy szexelt.Mar egyszer meg csalta a baratnojet is allitasa szerint.Sokszor olyanokat mond,hogy azt is meg kerdojeleztem,hogy egyaltalan van csaja.Elmondasa szerint meg is uti a csajt (Vagy hasonlot tesz).Elmondasa szerint ha idegesitik valamivel,akkor mindegyik csajaval ezt csinalja.Amugy van kocsija,penze nem nagyon.Milyen kis kur.a lehet az a csaj aki ezt hagyja??? Amugy ma lattam a facebookjat es tenyleg van csaja.Eszmeletlen szep a baratnoje.Olyan 17-nek nezem.

Amugy az apja Roma szarmazasu (ezzel semmi rasszizmusos celom nincs).A ferfi regen utotte a feleseget es jatekgepezett...Most nem tudom milyen a viszonyuk.

Ti ismertek ilyen agyhalott tiniket?


2017. jún. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A csaj se érhet többet, annyi hogy szépnek született.
2017. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma 20:58 Kaphatna jobbat is.Miert marad az ilyen pasival?
2017. jún. 21. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a csajnak is ez a minta, hogy az elet ilyen. Ezt latta ebbe nott fel. S ezeet hagyja. Ha csak egyszer lenne egy normalis pasija, nem is ertene, hogy mi tortenik.
2017. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!