Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom más lánnyal is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom más lánnyal is le akar feküdni akkor szeret még engem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt szeretjük egymást viszont kér egy kis szünetet, mert mással is le akar még feküdni. Ezt konkrétan így mondta szó szerint.. viszont azt is mondta, hogy szeret és utána vissza jönne hozzám hát a vége az lett h ha másra vágyik akkor menjen de nincs vissza út és a vége az lett, hogy szakítottunk. Tényleg szerethet vagy miért akart mást ?
2017. jún. 22. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezt ugye nem komolyan kérdezed?

Szerinted aki szeret, az még ha netán vágyik is arra, hogy mással lefeküdjön, képes lenne ennyire megalázni?

2017. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen!Bizonyára nagy szíve van és van hely benne több lánynak is.:)
2017. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Heart of Darkness ***** válasza:
81%
Nem szeret, ha szeretne nem alázna meg ilyennel. Ha nekem mondana ilyet egy lány, akkor biztos véget vetnék a kapcsolatnak függetlenül attól, hogy megteszi-e ténylegesen.
2017. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

már nem szeret.

mit éreztél mikor ezt mondta?


eddig voltál jó neki, talán 35 körüli fazon lehet, aki nem sok lánnyal volt. most szerzett önbizalmat és megy.



én ha valakit szeretek és ő is szeret engem, sose hagyom el!

2017. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam h azért mondja ezt mert lehet h tényleg szeret de szeretne még élni is de utána átgondoltam újra és inkább vége lett :) és éljük külön az életünket
2017. jún. 22. 08:53
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem hiszem, hogy a szeretet attól függ, hogy leakar-e mással feküdni!


A kisajátítás szerinted egyenlő a szeretettel ?

2017. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Jó döntést hoztál...utána mát nem lenne bizalom.
2017. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem hagyjad hagy menjen. ha telleg szeretitek egymast, majd visszajon.
2017. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy szeret
2017. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Van olyan is mint ő.Én olyan vagyok mint ó.Nagyon szeretem a feleségem,de ha van titokban lehetőségem félre dugni egy olyannal ki bejön,megteszem.Van kinél ez szóba sem jöhet min te és a feleségem.Ő is ilyen,mint te.Imádom öt,és ó is engem,de kívánhatom mással is.Én sem azért teszem be másnak,mert nem szeretem őt,ha nem azért,mert egy-két alkalomra jól esik mással is.Meg az,hogy ilyen vagyok és voltam.Nekem is olyat kellet volna elvenni aki ezt tolerálja és ha akarja ő is félre mehet.Neked meg olyat kell keresned,aki nem olyan mint a volt barátod,ha nem odaadóan hűséges.DE a szerelemnek nem lehet parancsolni.És én is ebbe estem bele.Nagyon egyezünk,de ebben nem.Tanácsként csak annyit tudok mondani,hogy próbálj meg olyat választani,aki nem olyan mint ő,de ebben nem lehet okosnak lenni,mert ha később kiderül,hogy mégis kell neki más punci is,és hiába szeret,akkor megint ott vagy a hol a part szakad.Nem láthatsz bele senkibe.Ez inkább csak utólag derülhet ki.
2017. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!