Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk. Aki volt mar nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Aki volt mar nudista strandon. Milyen volt? Volt hogy felállt? és akkor mi csináltatok? Meseljetek storykat

Figyelt kérdés
Kort is irjatok
2017. jún. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit ciki amikor feláll :D Úgyhogy ilyenkor hasra ;)
2017. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem ciki. Hidd el, másnak is felállt és fel fog állni. Pláne, ha meglátsz egy párt akik ott szexelnek a parton.

Menj a vízbe, fordulj hasra, vagy menj WC-be és verd ki :)

2017. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt fel mert megfogadtam a tanácsot és előtte kivertem. Meg közben is kiverem a mosdóban, ha kanos vagyok. Jó érzés meztelenül lenni, szabadnak érzed magad. Hozzá fogsz szokni. Ha véletlenül feláll bemész a vízbe vagy eltakarod törülközővel.
2017. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nudista strandon nem fognak szexelni.


Amúgy gyerekként voltam csak ilyen helyen, szóval fogalmam sincs. Bár voltam olyan tantrás rendezvényen, ahol masszázs miatt szinte mindenki (fél)meztelen volt, de ilyenkor hamar hozzászoksz a látványhoz és nem okoz erekciót.

2017. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van,hogy beindul a dolog ,de akkor hasra fekvés vagy vizbe menni. Mi gyakran járunka párommal nudi szaunába is. Emgem pl az is izgat ha a páromat megnézi egy férfi. Amugy lehet azér kezelni a dolgot de oda kell figyelni. :))
2017. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi majd elmúlik. Minek is van pénisze az embernek... mindíg csak útban van. Kitolt. velünk a természet.
2017. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!