Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál már nudista strandon?...

Voltál már nudista strandon? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki először. Biztosan helytől és időtől is függ a dolog, de sok csúnya embert láttam. Az is meglepett, hogy több volt a napozó, mint egy fürdőruhás strandon; én úsztam a legtöbbet az egész strandon, ebben biztos vagyok. A pucéran úszás számomra nagyobb élmény, mint a pucéran napozás -utóbbit is csináltam, de azt lehet máshol is, otthon is akár.


Elfogadom a másik embert úgy, ahogy van, de tényleg meglepett, hogy mennyi öreg és elhízott embert láttam egy ilyen ruha nélküli helyen. Abban a hitben voltam, hogy több olyan ember lesz, aki ad a testére.



2016. júl. 13. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez még jobb is így sztem, mintha tele lenne jó csajokkal, azt nem tudnék mit kezdeni az álló farkammal.
2016. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam már. amúgy igen, a többség öregember.
2016. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig a legbőkezűbb mentor "papáimat" mindig nudi strandon szedtem fel. 21/L
2016. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A nudisták között sok a kényelmet szerető ember. Aki szereti a kényelmet, nem feltétlenül az a testével komolyan foglalkozó típus. A nudisták nem szebb emberek, mint az átlag, csak magabiztosabbak és kényelmesebbek!
2016. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Az utolsó nézetét osztom. Egyébként ez a hetvenes nyolcvanas években volt divat, és akkor ezek még fiatalok voltak. Akkor is azért mentek, mert élvezték. Ma is azért mennek, csak megöregedtek. Akkor sokkal több ilyen strand volt, Horvátország minden strandjának volt ilyen részlege, sok önálló is. Nudista kempingek is léteztek. Este élő zenekar, tánc. Ma már nem akkora divat, kevesebb az új hódolója, de azért akad.
2016. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

A-a, és az ihletettségtől távol áll a nudizmus, meg az ilyesmi. Ergo Isten utálja a nudistákat, egyenértékü az neki például a homoszexualitással. Megfigyeléseim szerint, kb 5ször több a szexuális perverzió a nudisták között, és szintén ennyiszer több a szabadelvü szeretkezés, vagyis az egyszerü paráznaság. Isten mindezeket rühelli, ahogy a homoszexuálisokat is, mert mondhat bárki bármit, az egy természetellenes betegség marad.

Aki képes nudizni, az nudista, van hozzá képessége hogy ezt megtegye, és gonosz marad. Nem tudja magát szégyellni, szégyentelen, nem tud úgy érezni, hiányzik belőle vmi és gonosz (v. tudatlan) marad más dolgokban is. Elég sok a hasonlóság a többi ilyen bajjal mert ez bizony baj.

na csumi, én nem sajnálom őket meg az ilyeneket, még a normálisak közül is ali éri el vki azt a dolgot nemhogy az ilyenek, tehát esélytelenek és pokolra termettek, gyakorlatilag :s

2016. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
82%

#6


Jézus Krisztus mondta vala


Ne ítélj hogy ne iteltessel


Amit élitelsz az ott van benned is

2016. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Pont olyan embereket láttál amilyenek az utcán is mászkálnak csak ruhában.
2016. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#6


Te beszélsz gonoszságról?


Miközben habzó szájjal gyűlölködsz....

2016. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Pont olyan embereket láttál amilyenek az utcán is mászkálnak csak ruhában."


Még olyanokat se; szerintem az átlag alatt volt éppen a felhozatal testügyileg, ami számomra kissé csalódás. Valahol azt reméltem, hogy a nudisták más szempontból is különlegesek, hogy több bennük az élet, a játékosság, az aktivitás. A lelkem mélyén vagány, szuper testű sportolókra számítottam, akik büszkék a kinézetükre. Maga a pucérság nem nagy dolog, mégis kevesen merik csinálni; azt hittem, hogy akik merik, azok nem csak bátrabbak, de "fel is lehet rájuk nézni" más tekintetben is, hogy csúcs az életstílusuk. De nem.


Szóval bár zavar a fürdőruha, szerintem többet fogok járni fürdőruhás strandokra a jövőben, mert azokon aktívabb embereket látok -még akkor is, ha egyetlen tekintetben gyávábbak, kevesebbek, "tökéletlenebbek" is. Biztosan lennének nudista szörfösök is egyébként, csak ezt nehéz lehet összehozni. Viszont ha elvégzek majd egy búvártanfolyamot, utána tuti, hogy fogok meztelenül is búvárkodni -már akkor persze, ha 25 méter mélyen elég meleg ehhez a víz. :)

2016. júl. 18. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!