Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha még nem találtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha még nem találtátok meg az igazit, miért nem mentek bele egy szexkapcsolatba? Nem hiányzik a szex?

Figyelt kérdés
Csak szimplán érdekelnek a vélemények. Kérlek fejtsétek ki.

2017. jún. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő.Van aki tart szexpartnert van akinek nem fér bele...
2017. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már megtaláltam a Párom. Volt szexkapcsolatom de nem jött be nem is kívántam igazán a pasi meg egy idő után többet akart én nem. Szóval nekem szingliként nem igazán hiányzott a szex ... 23 L
2017. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs érzelem, akkor nem tudok más emberhez hozzányúlni, főleg ha idegen,nem ismerem, lehet akármilyen jó pasi,de idegen.. Csak néha biológiailag hiányzik szingliként néha, de akkor megoldja az ember egyedül.
2017. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a férfiak...
2017. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!