Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyar pasik! Kreol tipusu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar pasik! Kreol tipusu noket mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
Csaladom ormeny felmenokkel bir,anyukam agarol batyam,ocsem es en is es anyum csaladjabol tobben is kaveszinu bor,sötetbarna haj,nekem kek szemem van ocsemnek zold,tobbiek barnak,edzek,adok magamra,smink,oltozkodes,szempillahosszabitas,hajhosszabitas stb.de a magyar pasik mennyire kevernek ossze hogy is mondjam kisebbsegiekkel?khm
2017. jún. 23. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a kreol nők.

Például az indiaiak is.

Pedig régen a szőkékre buktam, most azt veszem észre magamon, hogy a fekete hajú nők tetszenek egyre jobban.

Persze cigókkal nem kezdenék, de ha nem vagy az, akkor szerintem nem gond.

2017. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramone ***** válasza:
Volt kreol bőrű csajom, szerintem szexi
2017. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán a szempilla és hajhosszabbítás miatt tesznek bizonyos skatujába, de tévedsz! Ez nem a cigány, hanem a ribi kategória.
2017. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bejönnek
2017. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az örmények fehérek alapvetően, szóval nem hiszem hogy 'kreol típus' vagy. az nem csak színt, hanem arcvonásokat is jelent.
2017. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön. Én is kreol típusú vagyok és nem cigány. Az meg különösen dicséretes hogy adsz magadra. Sexy lehetsz.
2017. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön 21/F
2017. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!