Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a magyar filmeke...

Ti szeretitek a magyar filmeket és sorozatokat?

Figyelt kérdés
Én nem, de ha ráveszem magam, nem bírom őket végig nézni...
2017. márc. 29. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van pá kedvenc magyar filmem mint pl a Kontroll.
2017. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 80%-a nézhetetlen.

Nagyon kevés olyan van, amit érdemes többször megnézni.

2017. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régebben az Üvegtigrist és Magyar vándort láttam és szerettem, ma már biztos nem tudnám megnézni. Én is eléggé ódzkodok a magyar filmektől/sorozatoktól. Viszont az Aranyélet sorozatot bepróbáltam és bejött és a mostani Kincsem című film is érdekel, mert sokan azt mondják elég minőségi lett.
2017. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így általánosságban azt mondanám, hogy nem, de akármilyen nemzet által készített filmekre és sorozatokra is ezt mondanám. Vannak amiket szeretek, vannak amik semlegesek és vannak amik nézhetetlenek. Amik nekem tetszettek például: liza a rókatündér, a tanú, legényanya, indul a bakterház, kántor, robog az úthenger, egri csillagok, frakk, mézga család, mekk elek (és még egy rakat animációs sorozat). Az újabbak közül meg a saul fiát se a nézhetetlen kategóriába tenném például és a parkoló se volt borzalmasan rossz.
2017. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kihagytam a moszkva teret, azt is szeretem:)
2017. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Filmek közül még igazán jót nem láttam (A kincsemet még nem néztem meg moziban), de az Aranyéletet én is ajánlani tudom, továbbá a Válótársak sem vészes szerintem. Nem kell sokat várni tőle, de könnyed és vicces.
2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fábri Zoltánt a valaha élt legjobb rendezők közé sorolom.
2017. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tanu -és a megint tanu-már sokszor láttam, mégis mindíg megnézem ha adják.Ötvös Csöpis filmeket dettó.Szórád ház,

Veri az ördög a feleségét,eredeti Hippolit a lakáj,régi gyerek sorozatok.

2017. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!