Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszexről lenne néhány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexről lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Analszex mindenkinek elvezetet okoz? Csak akkor tudom meg ha kiprobalom, vagy valami vagyat is kellene, hogy erezzek? Sose nyaltak ki meg a fenekemet sem.

Ha sokat analszexelunk, akkor esetlegesen kitagulhat a jarat? Esetleg gondot okoz a kesobbi szekletmegtartas?


2017. jún. 23. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Jézusom... Az utolsó kérdéstől kiégtem.
2017. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elöször próbáld ki !!
2017. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem okoz örömöt se élvezetett. Pasinak ánnál inkább mivel szűkebb lyuk. Na nem mintha harangozósan tág hüvelyű lennék..
2017. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi csak akkor szoktuk csinálni ha nagyon beindultam, és általában a második menetben, ugyanis a párom pénisze akkor már puhább:D Mikor csináljuk látom a barátomon, hogy majd megőrül értem, alig bír magával, olyan mint egy kisgyerek, olyan kis édes!:) Persze tudja, hogy ott jobban kell vigyáznia rám, de nem is durva:)

Szerintem vágy nélkül fájdalmas lesz, a popsid nem nedvesedik mint a hüvely. Ha még nem is vágysz rá és nem tudsz ellazulni, vagy nem bízol a párodban akkor hiába használtok síkosítót, feszült leszel, és fájni fog!

Én havonta max egyszer csinálom, és nincs semmi bajom tőle:)

2017. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
heti 2-4 től semmi baja nem lesz a kis seggednek és "hozzászokik" azaz nem fog olyan fájdalmas lenni kevés nő élvezi igazán ugy hogy el is tud élvezni tőle én ismerek olyat ha nem 24 cms fakszot tolnak beléd akkor nem lesz gond vagy vastag eszközöket
2017. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy vettem észre, hogy kb a lányok fele élvezi. Sokban hozzájárul, hogy a fiú mennyire jól csinálja, óvatosan kell bánni vele.
2017. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Egy csomó ember élvezi az análszexet, és nem fossák le a bokájukat szóval ott a válasz az utolsó kérdésedre.

Nyilván nem élvezi mindenki, meg nem minden partner tudja jól csinálni. Illetve hozzá is kell szokni először.

Ha nem érzel rá vágyat, hogy kipróbáld, akkor nem is lesz olyan jó. Meg akkor minek csinálnád, ha nem akarod?

Olyan partnerrel csináld, aki ért hozzá, és akkor jó lesz.

2017. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltam már annyira felizgulva,hogy én kértem meg barátomat,hogy na,próbáljuk már ki...nem rossz érzés az,ha kellően fel vagy izgulva és csúszik ott lent minden...

Amúgy ha belegondolsz a végbélnyílás egy rugalmas izomzat,a napi szarástól sem tágul ki,akkor az análtól miért tágulna?

2017. jún. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!