Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemtelenség lenne így mennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemtelenség lenne így mennem? Kiakadnátok a helyében?

Figyelt kérdés

Párom nagyon óv a többi férfi szeme elől pl. nem szereti ha a térdemtől rövidebb szoknya van rajtam, ha túl szűk ruhát viselek, ha kicsit mélyebb a dekoltázsom... Viszont romantikus vacsira megyünk és megtetszett egy szoknya, térdig ér, de nagyon szűk szabású (megengedhetem, h felvegyem, mert jó alakom van és formás popsim) , amit egy kicsit mélyebben dekoltált blúzzal vennék fel. Kiakadnátok a helyében vagy elnéznétek, mivel a kedvetekért öltöznék így fel?

köszi


2014. aug. 18. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A te életed, a te ruhád. Ő öltöztet? :(
2014. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát én elnézném, de amúgy sem szólnék ennyire bele stb...csak nehogy az őfelsége kiakadjon a randin mert így mész el és akkor kampó...de aki így viselkedik abba vmi rosszul kattog szerintem
2014. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vallás miatt van ez az "öltözködési szabály"
2014. aug. 18. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ő dönti el, mit tehetsz,mit nem?
2014. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Muszlim, ugye?


Vagy megszokod, vagy megszöksz. Aztán hamarosan kereshetsz magadnak csadort is....

2014. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Én örülnék neki, de hát mindenki más :D
2014. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
már megszoktam és megértem, tisztelem, de most kicsit meginogtam a szoknya miatt
2014. aug. 18. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez vallási dolog, akkor tiszteletlenség vele szemben "csakazértis" kihívóan öltözni. El kell döntened, hogy akarod-e őt így, mindenestül, vallásostul, de ha igen, akkor ezeket a szabályokat tisztelned kell.
2014. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a saját helyemben nem akadnék ki, ha alkalomszerűen így kiöltözik a barátnőm. Ahogy viszont leírtad, lehet neki sok lesz.
2014. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk erről és eddig nem volt probléma az öltözködésemmel, se a magatartásommal csak most szeretném odatenni magam. Bár lehet, h majd másnap otthon csinálok vmi finom vacsit és oda veszem fel, a kinti vacsira pedig szolidabban öltözök fel.
2014. aug. 18. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!