Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhagynatok a parotok ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok a parotok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha a baratnod / baratod, vagy a feleseged / ferjeddel tortenne egy olyan baleset hogy mar nem tudna nemi eletet elni. Otthagynatok vagy peddig mellette maradnatok ugyan ugy, illetve ha massal elnetek / elne nemi eletet mellete szukseg miatt ?
2017. jún. 26. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Onzoseg elhagyni , butasag ott maradni . Ezt neked kell eldonteni...hogy mennire szereted es hogy mennyi ideje vagytok egyut ...egy feleseg megint mas mint egy baratno pl.
2017. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem hagynam el. Es nem is csalnam.

Rossz lenne, de nem egy darab hushoz megyek felesegul.

2017. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy hagynám!
2017. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Deflohelp ***** válasza:
84%
Nem hagytam el.
2017. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hagynám el.
2017. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátnőmet semmi esetre sem hagynám el, akármennyire is hiányzik a szexualitás. Ismerve magamat és őt, ha bármelyikünk is olyan állapotba kerül hogy alkalmatlanná vállik (bár hirtelen nő esetében nem tudom elképzelni) a nemi életre, biztos vagyok benne nem lennénk őnző a másikhoz sőt biztatnánk egymást hogy legyen egy harmadik személy. Ami nem azt jelenti hogy lenne is más a kapcsolatunkban, csak nem fognánk vissza a másikat. Viszont elhagyni egymást emiatt tuti nem fognánk, nem csak szex terén (bár nem utolsó szempont) vagyunk egymással már 3 éve.

De legyünk öszinték ha nem lenne ilyen jó és harmonikus a kapcsolatom vagy a legtöbb lány esetén valószínűleg kerestem volna mást illetve forditva is igaz lenne.

2017. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy szavak ezek, de mikor ebben lennétek x éve, ki tudja, mit tennétek...
2017. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, de rohadt nehéz kérdés. Mi már elég sok rossz dolgon átmentünk együtt. Szeretem. Nem hagynám el, bár gyerek még nincs. Viszont a szex nálunk eléggé központi dolog, még a rengeteg munka mellett is. Egy idő után nagyon nehezen bírnám, de ezerszer inkább beszélnék a vágyaimról neki, hogy esetleg érzelem nélkül mással, mint a háta mögött...
2017. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El nem hagynám, hiszen az embert szeretem nem a farkát. Ettől függetlenül, a saját szexuális igényem kielégítésre keresnék valami megoldást. Szerintem szexuális segédeszközök, valamint néha egy alkalmi partner ha tudna róla, nem zavarná.
2017. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!