Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok depressziós lenne, elhagynátok?

Figyelt kérdés

Évek óta fennálló depresszióról van szó, kezeltetve van, de megkeseríti mindkét fél életét. A depressziós fél ha nagyon rossz napjai vannak képtelen kimozdulni otthonról, a párja mindenfajta közeledését elutasítja.

Érdemes együtt maradni? Az egészséges fél jobban szenved..


2015. ápr. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lehet vele mit kezdeni, nem tud változtatni segítséggel se és ez tönkreteszi a kapcsolatot, akkor valószínűleg igen
2015. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemrég fordult orvoshoz, de a gyógyulás lassú. Megéri megvárni, amíg rendbe jön? Vagy jobb mindenkinek külön?
2015. ápr. 3. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalat szerint ha kezelés után gyógyultnak is tekintik, később attól még visszatérhet a depresszió. Ha elhagyják, az ront az ő helyzetén. Lehet hogy érdemes lenne a kezelőorvosától is tanácsot kérni, hogy feleslegesen ne szenvedjen az egészséges fél sem.
2015. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én átéltem a depressziót,férjem erőfelett kitartott mellettem.Hálás vagyok hogy így tett,átsegített a nehezén,támogatott.Azóta már felépültem és tünetmentes vagyok.Legnagyobb félelmem az hogy újra beleesek,de mindig próbálom kizökkenteni magam,hogy ne "sajnáljam a helyzetem" Nem tudok választ adni a kérdésedre. Ehez a beteg félnek is tennie kell,akarjon gyógyulni,ne csak várja hogy majd a másik tesz folyton érte.Ez összetettebb dolog annál,hogy vele maradj vagy elmenekülj. 26N
2015. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!