Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitcsinálnátok a helyemben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinálnátok a helyemben ha 28hetesen táppénzen lennétek és a párotok önhibájából elbocsájtanák a munkhelyéről? Hozzáteszem ő volt a hibás nem kis dolog miatt! Nem fogta fel mit kockáztat, hogy babánk lesz munkalehetőség meg nincs. Elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha nemgondolt bele milesz a jövőben. nem örökre gondoltam csak mitudomén pár napra hétre hogy érezze a következményét hogy nekem ez fáj !! (nehezen bírnám )
2015. febr. 5. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném vele. Aggódsz az anyagiak miatt és inkább elhagyod, ő pedig vagy visszamegy hozzád, vagy nem. Számomra ebben nincs semmi logika, szóval nem cselekednék így.
2015. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért rúgták ki egész konkrétan? Nekem az nem lenne mindegy. Ha pl. azért, mert iszik munkaidőben, akkor naná, hogy mehetne a francba, mert alkoholista nem kell. (Bár akkor eleve nem a párom, nem szülök gyereket egy megbízhatatlan embernek.)

De ha valamit hibázott, ami bár nyilván az ő hibája, de nem szándékos, akkor dehogy rúgnék még én is belé!

2015. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló épp az első példádban irtak miatt :(

de nem alkoholista csak épp megitta nem iszik mindennap de néha igen

2015. febr. 5. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Na, hát akkor kirúgnám bizony. :/ Szerintem meg aki nem tudja munkahelyen sem visszafogni magát, az már alkoholista. Ne hitegesd magad!

Nekem ez különösen érzékeny téma, mert anyám alkesz, férfiban az ilyet kilométerről kerülöm.

2015. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
félek hogy később azt bánom meg. az eszem azt mondja ez nemjó így a szivem meg sajog :(
2015. febr. 5. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Az eszedre hallgass! nekem is volt ilyen baratom, csak nalunk nem volt terhesseg. Nem tudott megmaradni egy munkanal se...a pia viszont mindig ot volt...Nem eri meg!
2015. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki még a munkahelmunkahelyen is iszik, mert nem bírja ki, az bizony alkoholista. Gondold meg.
2015. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
* munkahelyen. Átkozott telefon.
2015. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bence_ ***** válasza:
100%
Van egy alkesz pasid aki attól jön majd rendbe mert megzsarolod? Kétlem.
2015. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár napra elhagyni, az puszta játszmázás. Úgy látom, közel azonos szinten vagytok. Maradj vele.
2015. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!