Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha választhatnál, hogy jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál, hogy jóképű lehetnél nagy pénisszel vagy zseni, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jóképű verzió :)
2017. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
De ha a zsenit választom, akkor garantáltam kis farkam lesz és ronda fejem? Vagy csak átlagos dákó, átlagos fej?
2017. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen kettes vagy-vagy.
2017. jún. 26. 20:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék zseni? Nem akarok Nobel-díjat, nem akarok egyetemi tanár vagy kutató lenni, nem akarom beírni magam a történelemkönyvekbe.


Ha jóképű vagyok nagy pénisszel és NEM zseni, attól még mindig lehetek átlagosan jó intelligenciájú ember, boldog élettel, jól összehozva a dolgaimat.

2017. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

zseni.

mert ha zseni vagyok, ki tudom találni, hogy lehet jóképű nagy péniszel. :D

2017. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem értetted amit kérdeztem.

Tehát, mégegyszer: ha a zsenit választom, akkor ronda fejem és kis f-szom lesz?

A másik: ha a nagyfarkú jóképűt választom, akkor meg hülye leszek, mint a segg?

2017. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Jóképű közepes pöccsel. Nagyobb mint az átlag jóval és inkább még csak problémám volt vele mint hasznom...

Nem értem miért akar minden faszi nagy farkat, komolyan.

2017. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha a zsenit választod, akkor átlagos dákó, átlagos fej, ha a jóképűt, nagy pénisszel, akkor átlagos intelligenciád volna.
2017. jún. 26. 21:03
 9/20 anonim ***** válasza:

6: Én úgy értettem a kérdést, hogy


A, jóképű, nagy péniszű ember vagy átlagos intelligenciával (aki se nem extrém okos, se nem extrém hülye)


B, hihetetlen, korszakos zseni vagy, átlagos kinézettel és péniszmérettel (de nem vagy ronda és nem vagy törpefarkú sem)

2017. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én zseni lennék.
2017. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!