Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha választhatnál, hogy jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál, hogy jóképű lehetnél nagy pénisszel vagy zseni, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 20:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen 9-es ez a kérdés, te melyiket választanád A vagy B?
2017. jún. 26. 21:10
 12/20 anonim ***** válasza:

Na, így már világos.

Akkor egyértelműen a zseni.

Több okból is:

1. egy zseni annyit pénzt tud csinálni egy tech céggel a silicon valley-ban, amennyit nem szégyell, a pénzzel meg sokkal több fullos bukszát kaphat meg, mint a jóképű, nagyfarkú fickó, aki egyébként csak egy szimpla sofőr, vagy könyvelő, vagy ilyesmi.

2. Egy átlagos farokkal már simán ki lehet elégíteni bármilyen nőt, és nagyon-nagyon kevés olyan nő van a világon, akinek egy átlagos farok kicsi

3. Lehet, hogy csak átlagos arcom van, viszont a testen lehet sokat dolgozni, simán kipattintom magam izmosra, és akkor máris sokkal vonzóbb vagyok a nők szemében, pláne ha milliárdos is vagyok

4. A nők meg a dugás nem minden, van az életnek egy csomó másik oldala is, amit milliárdosként sokkal jobban ki tudnék élvezni, mint egy átlagos sofőr/könyvelő/stb.

2017. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy. Ha olyan zseni lennék, aki igazi megszállott, vszínű pont lesz arnám a nőket - meg minden mást is. A jóképű nagyfarkú opció esetén pedig szintén jó lehetnék abban, ami ennek a verziónak fontos..
2017. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Zseni :D
2017. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Ramone ***** válasza:
Inkább zseni mert egy zseninek van pénze és ha pènze van nője is akad ... És ha zseni akkor tudja hogy hogy szedje fel bármelyik nőt
2017. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jóképű, nagy farokkal.

Nem kell zseninek lenni, hogy legyen pénzed.

Fordítva viszont nem működik, kis farokból nem lehet nagyot.

2017. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én jóképűnek születtem nagy péniszel ez van
2017. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mindenkepp zseni szeretnek lenni, mert akkor gazdag lennek es nem egy senki, ha penz van akkor nő is van termeszetesen, bar engem a gazdagsag meg a hihetetlen okossag jobban lazba hoz mint a nok, az egesz eletem megvaltozna.
2017. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én zseni vagyok, kis farokkal, ocsmány képpel. Csak hátrányom van ezekből, így ha lehetne egyet kívánni, magas, jóképű, nagy farkú emberré változtatnám magam.
2017. jún. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
xd
2023. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!