Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg lány tetszik külsőre, a személyiségük viszont csak a töredékének? A legtöbbet legszívesebben megfejelném.

Figyelt kérdés

Természetesen nem bántok lányokat, de irritáló a többség.

Mindenkit az exemhez mérnék? Vele nagyon egy lelkületű emberek voltunk, mintha megtaláltam volna a másik felemet. Többször nem is voltam szerelmes. A többi lányba mindig van valami, ami idegesít, irritál vagy nem tetszik. Nem sorolom inkább ezeket, ribiskedéstől elkezdve beképzeltségig hosszú a lista, úgyis az lenne, hogy siránkozom meg válogatós vagyok... pedig nem, külsőre tényleg sok lány tetszik. De személyiségileg... Fogok még találni olyan lányt, aki kívül-belül pacek?



2017. jún. 26. 22:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Undorodom tőled, menj már innen.
2017. jún. 27. 00:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Még női szemmel is katasztrofálisak a mai lányok :D

Konkrétan mintha két külön faj lennének, de tényleg.

Persze minden nőcinek van egy ribisebb időszaka amikor keresgélnek, megpróbálgatják magukat, de ez a mai lányoknál így nem ér véget. Szóval ugyanaz a primitív, kívül minden belül semmi, intelligencia töredéke lelhető fel. Félelmetes amúgy, de tényleg. Nincs stílusuk ( ezt most nem öltözködésre értem) nincs személyiségük, amit instán látnak az úgy elhiszik, vastag száj, műmell, óriás segg és azt hiszik meg van minden :D De egy nő nem itt kezdődik... az, hogy valaki szépen mutat az oldaladon, nem ugyanaz mintha egy kávét hahotázva isztok meg, mert jól szórakoztok.

Lehet egy kicsit az is közben játszhat, hogy kicsit az exedre hajazol, hogy vele azért minden kóser volt, de nem hiszem hogy benned lenne a hiba, hogy nem találod a barbie kirakatba a valódi lányt. :)

2017. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!