Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek néhány alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek néhány alkalommal hármasba csak azért mert a párotok még nem élte ki magát?

Figyelt kérdés

Ha veletek vesztette volna el a szüzességét, viszont most kipróbálná másokkal is a szexet. Elhagynátok vagy inkább csinálnátok hármasban hogy úgymond kièlhesse magát?


Én ebben a helyzetben szakítanék, túl prűd vagyok?


2017. jún. 27. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Legyen párcsere és akkor egál. :)
2017. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen benne vagyunk
2017. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szakítanék a francba már a felvetés miatt is, mert onnantól, hogy ez felmerül, megölte az egészet, részemről ott megszűnne létezni.
2017. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hájaaa ***** válasza:
22%
Kipróbálnám, viszont feltételekkel..pl bármikor bárki mondhat stoppot, nem mehet sperma a 3. félbe stb
2017. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szakítanék!

Felvetném neki, hogy amit ő kap, az járjon neked is! (Akkor is, ha eszed ágában sincs!)

2017. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz kérdés, mert ha szeretjük és imádjuk egymást akkor miért szakítanánk. Az meg hogy mással nemvolt valamennyire érthető, hogy kíváncsi. Talán ha nagyon szeretné akkor belemennék.
2017. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem mivel párkapcsolatban nekem tabu a 3-as nem tudnék páromon kívűl más pasival dugni. De egy másik nőt se akarok mert nem viselek el más nőt az ágyamban se a lakásomban. 3-ast akar? Akkor fel is út le is út mehet élje ki magát nem tíltom meg De az énajtom zárva marad ide többet nem kell jönnie. 23 N
2017. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Tökéletesen egyetértek a hármas válaszolóval.
2017. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Én nem lennék bele. Ha valakit szeretünk, nem akarunk mást. Normális esetben.
2017. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Ha a párom mással akarna dugni, akkor dobom és azzal csinálja, akivel akarja. Ez ilyen egyszerű.


17/L

2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!