Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakoriak a labfetise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak a labfetises pasik?

Figyelt kérdés
20l
2017. jún. 27. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akad... :-P
2017. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én nem vagyok lábfétises de camoztam egy 1 két csajjal és volt amelyik olyan pozba ujjazta magát és megnéztem a lábait és tök tetszettek :D de szerintem ez még nem lábfétish
2017. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted a lábfétist? Tetszik a lány bokája, combja, térde, lábszára? Vagy valami mást szeret az illető, ha a lány csinál neki a lábával?
2017. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Volt osztálytársamnak van lábfétise.
2017. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Én elég gyakori vagyok - a gyakorin - és lábfétisem is van. :)


Amúgy szerintem nagyon gyakor ez. Csak nem mindenki tartja magát annak, de szinte kivétel nélkül mindenkinek tetszenek a női lábak. Még a nők is megbámulják a másik nőt, ha magassarkú, rövid szoknya, és esetleg harisnya van a lábán. Ha utazol tömegközlekedési eszközön, tökre megfigyelhető, ahogy az emberek megbámulnak egy ilyen öltözékben felszálló nőt, amikor azt hiszik, hogy más éppen nem látja őket. Nők és férfiak is. Más kérdés, hogy hol húzod meg a határt lábfetisiszta és simán csak kíváncsi emberek között, de ez már filozófiai kérdés. Szerintem egy pasi sem utasítana vissza, ha a virgácsaidat az ölébe tennét, és azt kérnéd, hogy maszírozza meg. Esetleg a homoszexuálisok, vagy akiknek éppen ott van a barátnője, de amúgy elhiheted, sikered lenne vele szinte mindenkinél.


Száz szónak is egy a vége: szerintem sokkal-sokkal gyakoribb ez, mint ahogy azt az átlag gondolja.

2017. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a lábakat az ölembe és hadd masszírozzam, az nagyon bejövős!
2017. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Imádok szép, keskeny női lábfejet simogatni, csókolgatni. Megmosni, masszirozni. Játszani vele. Finoman szopogatni a lábujjakat... :-P
2017. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Én bevallom, hogy az vagyok. Na bumm. Szétkényeztetem a nők talpait, lábfejüket. :D
2017. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
8. Állandóan itt ülsz a gyakori előtt, mikor érsz rá ilyenekre?
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy ülnék itt, amikor melózok jó ember?
2017. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!