Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Vagy csak én vagyok ennyire "prűd"?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy 29 éves nő vagyok és még szűz. Pár hónapja megismerkedtem egy férfival társkeresőn, aki képek alapján nagyon tetszik. Tudja, hogy még nem voltam férfival ezért elkezdte felvezetni a témát. Nem egyoldalúan mondja a dolgokat, hanem próbálja kideríteni az én vágyaim is de én nem akarom ezt interneten keresztül leírni de csak úgy hajlandó eljönni találkozni, ha nyitok és látja rajtam, hogy készen állok. Ezzel még nem is lenne gond csak sokszor, ahogy fogalmaz kicsit taszító, nem tudom, hogy mi a normális. Rá is kérdezett, hogy szeretné, ha én is így beszélnék, mert ez neki is visszajelzés, megerősítés és szeretné tudni, hogy minden oké velem. Hogy nem vagyok asex. (Nem vagyok, csak ez nekem kicsit sok(k) ) Ő beszélt az ő vágyairól, szereti az intenzív vad szexet is ugyanakkor a lágyabb, érzelmeset is, váltakozó intenzitást. Elég nyitott és konkrétan el is mondja, hogy mik azok a dolgok amik izgatják de van közöttük olyan amitől én tartok, lehet csak azért mert még nem próbáltam. Ő is azt mondja, hogy honnan tudom, hogy rossz, ha még nem is próbáltam. Elég vulgárisan fogalmaz, őt ez izgatja. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert nagyon tetszik, de úgy érzem, hogy én nem vagyok olyan, mint ő és valószínűleg nem is leszek, mivel konzervatív neveltetést kaptam. Ha valakit érdekel elküldök privátba egy részletet, hogy miket szokott írni.
2017. júl. 3. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát nekem a leírásodból az jön le, hogy csak szexelni akar veled, semmi mást..

Ráadásul tudja, hogy szűz vagy, és rögtön ilyenekkel kezd..

Hát nem tudom.

2017. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Én kiváncsi vagyok rá,utána mondok véleményt,küldd el. 27/L
2017. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

azért ismerkedés alatt nem így kellene beszélnie, de ahogy látom más szinten vagytok mind értelmi, mind szexuális téren

de még összejöhet talán

ha szeretnél küldj részletet, de mind2 oldalról!

látni szeretném ő mit írt és te mit írtál!

2017. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted, utána könnyebb véleményt mondani. 25/l
2017. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

Azt férfi létemre azt szoktam írni (normális pasik többsége is), hogy semmi baj ha szűz vagy még.

De 29 évesen?

Már lassan gyerekednek kéne lenni, kinek tartogatod? A halál angyalának?

Éld ki magad, mert nem fogsz megmaradni az első férfinél, ebben biztos lehetsz.

A neveltetést pedig hagyjuk is, az csak süket mellébeszélés.

Az én Kedvesem is ilyen neveltetést kapott, úgy alakult, hogy én vagyok neki a második. (38 évesen)

Pár évembe belekerült mire kinyílt, mire a szexuális kultúrája élhető lett. Értsd, feküdt mint egy fadarab, még a lábát sem húzta fel amikor kellett, nem "mert hozzáérni", az orál pedig egyenesen tabu volt.

Tudod egy kapcsolatnak 3 fő tartópillére van, a nemeknél pedig csak apró változással:

Nőnek: Szeret, szex, tisztelet

Férfinak: Szex, szeretet, tisztelet.

Az együttéléshez, párkapcsolathoz elengedhetetlen, hogy egy pár szexuálisan is összeillő legyen.

2017. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Még nem találkoztatok személyesen, és már a vad szexről írogattok egymásnak?

Szexpartner kereső oldalon vagy fent?

Én amikor leveleztem egy lánnyal, szóba sem jött a szex..

Szerintem csinálni kell,nem levelezni..

2017. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Aki a privát beszélgetéseimet bárkivel is megosztja annak a 230 nevü barátommal kívánok vad szexet. Milyen dolog ez szerinted?
2017. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem korrekt megosztani a ti privát levelezéseteket. A konzervatív neveltetés ilyenkor hol van? Amúgy te most olyan pályára tévedtél, ami nem a te pályád...azért zavarodsz össze. Ezt magadban kell rendezni, de elég esélytelen
2017. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Harmincas, felnőtt férfi nyíltan beszél a szexről, teljesen rendben van ez így.
2017. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem illik megosztani a privát beszélgetéseket, csak össze vagyok zavarodva. Ezért gondoltam, hogy amúgy is név és arc nélkül megy itt a gyk-n. Nem szexpartner keresőn voltam fenn, én is vágyom egy komoly kapcsolatra, de eddig úgy alakult, hogy nem jött össze, bármennyire is szerettem volna. Nem akarok laza kapcsolatot, komoly kapcsolatra vágyom. Igen, szerintem is az a normális, ha a kezdeti ismerkedős fázisban nem jön fel a téma, legalábbis addig amíg nem találkozunk és nem alakul ki egy bizalom. Kaptam már olyan tanácsot, hogy ennyi idősen már túl kéne legyek rajta, és menjek el valakivel aki tetszik. De érzelem nélkül nem megy, így könnyűvérűnek érezném magam. Kell egymás megismerése, én így vagyok ezzel.
2017. júl. 3. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!