Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez? Vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Vagy csak én vagyok ennyire "prűd"?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy 29 éves nő vagyok és még szűz. Pár hónapja megismerkedtem egy férfival társkeresőn, aki képek alapján nagyon tetszik. Tudja, hogy még nem voltam férfival ezért elkezdte felvezetni a témát. Nem egyoldalúan mondja a dolgokat, hanem próbálja kideríteni az én vágyaim is de én nem akarom ezt interneten keresztül leírni de csak úgy hajlandó eljönni találkozni, ha nyitok és látja rajtam, hogy készen állok. Ezzel még nem is lenne gond csak sokszor, ahogy fogalmaz kicsit taszító, nem tudom, hogy mi a normális. Rá is kérdezett, hogy szeretné, ha én is így beszélnék, mert ez neki is visszajelzés, megerősítés és szeretné tudni, hogy minden oké velem. Hogy nem vagyok asex. (Nem vagyok, csak ez nekem kicsit sok(k) ) Ő beszélt az ő vágyairól, szereti az intenzív vad szexet is ugyanakkor a lágyabb, érzelmeset is, váltakozó intenzitást. Elég nyitott és konkrétan el is mondja, hogy mik azok a dolgok amik izgatják de van közöttük olyan amitől én tartok, lehet csak azért mert még nem próbáltam. Ő is azt mondja, hogy honnan tudom, hogy rossz, ha még nem is próbáltam. Elég vulgárisan fogalmaz, őt ez izgatja. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert nagyon tetszik, de úgy érzem, hogy én nem vagyok olyan, mint ő és valószínűleg nem is leszek, mivel konzervatív neveltetést kaptam. Ha valakit érdekel elküldök privátba egy részletet, hogy miket szokott írni.
2017. júl. 3. 08:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretné, ha megerősítenéd abban, hogy ott és akkor, azonnal megdughat.Ne fűzz hozzá nagy reményeket.Kipipál strigulaként, ez is megvolt, lehet menni a következőre.

Komolyabb férfiak nem a ruha alól kezdik az ismerkedést.

A végcél férfi-nő között mindig a szeretkezés, de az odavezető út a nem mindegy...ezt sokan hajlamosak elfelejteni, avagy éppen szarnak rá.Mert a gyors siker kell, az azonnali hódítás.1 percig nem hajlandóak várni.Az önzőség visz mindent náluk.

A leírtak alapján ti teljesen mást akartok a másiktól, ebből sok jó nem fog kisülni.

2017. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Első lenni egy szűz nőnek, az mindig izgatóbb.

A fickó valószínű csak meg akar dugni, hogy övél legyen a trófea.

Ha te érdekelnéd, akkor veled foglalkozna és nem a szexel jönne. Addig ok lenne, hogy beszéltek róla, kinek mi jön be kit mi izgat (hiszen attól mert szűz vagy még vannak vágyaid), de ha tudja, hogy még senkivel nem voltál akkor nem fogja erőltetni, mert valószínű ennek oka van. Szóval, gondolkozz el, hogy mit is akar tőled ez a fazon, neked kell leszűrni a beszélgetésekből, és tudd, hogy te mit akarsz. Komoly kapcsolatot, vagy ha csak kaland lesz belőle, az is jó? Mert aztán meg utólag megbánva keseregni rajta nem jó.

2017. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen dominál téged. Hahó, nem tűnt fel, hogy máris meg akarsz felelni neki? Ennek nem lesz jó vége. 29F
2017. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem normális, legalább is egy 30 év körüli ember már tudja mit szeret és mit nem. Persze hogy felhozza a témát, mert ennyi idősen nem fog hónapokat, vagy éveket várni rád hogy elszánd magad.
2017. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%
Van egy ötletem: Elveszem a szüzességed, és, ha azután is kellesz neki, akkor nem csak kihasználni akar, viszont, ha így nem akar már megfektetni, akkor csak a szüzességed volt izgató a számára..:D (Paradoxon)
2017. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy csak szexelni akar veled egy jót és semmi komolyabb, ezt férfiként mondom
2017. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Akivel még nem is találkoztál de már ezt beszéli nyilvánvalóan csak egy d.gást akar. Ezért rosszak a társkeresők felmész és ilyenekkel van tele hiába közlöd hogy te nem erre vágysz bepróbálkoznak.
2017. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy a szex után lelép. Óvatosan! Sok az ilyen szemét, főldg társkeresőn. Nem véletlen puhatolózik, hogy meg tud-e fektetni az első randin. Annyit nem érsz neki, hogy alaposan megismerjen, mielőtt lefekszik veled.
2017. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon nem vagyok szűz, de ezzel a pasival befejezném az ismerkedést még én is!

Már ott tart, hogy de, de, próbáld csak ki, biztos élvezni fogod!

Ez a tipikus "kismalac, csak a lábam engedd be az ajtón", mint a mesében. Érzi, hogy befolyásolható vagy.

Az biztos, hogy első randin rád fog mászni, és mindent ki akar próbálni, amiről most beszélgettek. Azt is, amire te nemet mondtál.


Hidd el, hogy ennyire nem élünk "modern" világot, ahol az online ismerkedésnél kötelező a chatszex. Ez a férfi semmi jót nem akar tőled!

Gondolom, nem szokott hozzá, hogy nemet mondjanak neki. Te pedig még írásban sem vagy erre képes. Mi lesz élőben?!

Ennek sírás lesz a vége.

2017. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!