Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem rá arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá arra hogy szexeljünk? 19/f

Figyelt kérdés

Találkozok egy lannyal akivel már nagyon sokat beszélgettünk, ismerjuk igy virtuálisan egymást már elég jól. Én vonzodom hozza es o is hozzam ezt tudom. Nagyon ra vagyok mar indulva,es most fogunk majd talalkozni. Hogy vezessem ra,hogy valami tobb legyen? Esetleg egy kive*és vagy egy szo*ás? Segítsetek hogy tudnank mar az elso randin kicsit jol erezni magunkat, hogy vezethetnem ra?

Köszönöm a normalis valaszokat


2017. júl. 3. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalat......látod rajta mi az amit lehet, mi az ami sok, csak figyeld a jeleket.....hol lesz tali, mert utcán vagy ilyesmi akkor esélytelen.
2017. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne viccelj már azért ez nem így működik egy normálisan gondolkodó lánynál.Virtuálisan ismered aztán már szexet akarnál?Személyesen egészen más,először ismerkedjetek össze,próbáld meghódítani,szervezzetek közös programokat,aztán ha a lánynak bejössz akkor úgyis megajándékoz előbb-utóbb egy együttléttel.Ne siess.pár hetet.hónapot tessék csak várni nem ajtóstól rohanni a házba.21/L
2017. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Én már csak azért sem hallgatnék a #2-es válaszolóra, mert a 'megajándékozás' szót használta a konszenzuális együttlétre.
2017. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Peddig a #2- es nagyon is igazat mondott, a szex ajándék HA nő adja a férfinak, hiszen a nőt megítélik ha mindenkivel összebújik, a férfinak meg ez a rendeltetése...
2017. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 pptomi ***** válasza:
Ha már ennyi energiát fektettél a dologba a találkozásig, akkor miért nem tudsz várni egy kicsit?
2017. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Vidd valami eldugott helyre, ott tedd rá a kezét a fazsodra, vagy vedd neki elő, aztán rá fog bukni egyből. Szopni fog mint a kismalac!

Szerinted ő minek akar veled találkozni? Egyértelmű. Nem lehet virtuálisan bazsni.

2017. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Nem értek egyet, mivel az ajándékozás arról szól, hogy az egyik fél ad, a másik kap. Egészséges esetben a szexnek meg az egyidejű kölcsönösség az alapja szerintem, tehát a #2-es válaszoló megfogalmazása elárulja, valójában hogy viszonyul a szexhez. Egy ennyire torzult felfogású emberre szerintem nem kéne hallgatnia a kérdezőnek.
2017. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Istenkém... itt az ajándék átvitt értelméről van szó, nem magáról az aktusról. Itt ő az alkalmatadja, nem a szexben van adás- kapás zsenikém :DD (épp hogy te gondolkodtál elfogultan)
2017. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 A közös megegyezésen alapuló szex kifejezés szerintem jól leírja a résztvevő felek egymáshoz való relációját. Egy ajándékozás során azonban az ajándékozó nem részesül az ajándék fizikai javából, az ő akaratlan jussa a spirituális feltöltődés. Ezekből következik, hogy ha egy lány szexet ajándékoz egy férfinak, az azt jelenti, hogy ő nem fogja élvezni az aktus fizikai részét. Ez a jelentése az általad használt kifejezésnek ebben a kontextusban, és ezért mondtam azt, hogyha a te prekoncepciód szerint egy ismeretlen lány képtelen élvezni a szex fizikai oldalát, akkor nem rendelkezel azon "szexuális intelligencia"-sztenderddel, amely javallottá tenné számodra tanácsok adását ebben a témában.
2017. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!