Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves vagyok és 7 férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és 7 férfival voltam eddig. Soknak számít ez ennyi idősen vagy átlagos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
kicsit soknak tűnik, gondolom nem mind komoly kapcsolat volt
2017. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem sok. Saját életed, te tudod hogy mennyi emberrel fekszel le. :) Ha nem szedsz össze semmit meg nem leszel terhes akkor egyáltalán nem gáz. Persze lehet csak én gondolom így de nekem teljesen elfogadható. 20F
2017. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Neked sok?

Ha nem, nem sok. Ha sok akkor sok.

Rajtad kívül ehhez senkinek semmi köze. :)

2017. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy,hogy mások mit gondolnak erről?Nyilván,te nem tartod soknak,hiszen akkor nem feküdtél volna le ennyi emberrel.

Olyan nincsen,hogy átlagos számú emberrel szexel valaki,ez nincs meghatározva.Szubjektív,hogy ki hány szeretőt,kapcsolatot vállal be.

Ha megbántad,változtatni úgysem tudsz már rajta,de amúgy sem kell,hogy érdekeljen,hogy másnak mi a sok.

Én 30-on felül vagyok,5 férfi volt az életemben és nem tervezek többet.Az 5. az igazi.

Nekem sok lenne,ha már 22 évesen meglett volna 7 férfi,de nem vagyunk egyformák.

2017. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Én 23 vagyok 3 férfival voltam eddig.

Ehhez képes Te 1 évvel fiatalabb létedre hozzámképest 4+-nál tartasz.


Másrészt Magadnak tedd fel a kérdést,hogy sok-e és ne vadidegeneket kérdezz meg arról,hogy sok e. Ha nem érzed soknak akkor semmi gond.. Ha soknak érzed akkor húzd be a kéziféket és változtass mahadon. Kezdj sportólni vagy valamit tanulni.

Harmadrészt ha a Pasi nem kérdez rá magától,hogy hány partnered volt akkor ne nagyon reklámozd hogy a puncid egy átjáróház.


Mindenkinek más az értékrendje ezért írtam azt hogy Ne vadidegen embereket kérdezz hanem néz kicsit magadba és döntsd el hogy sok vagy nem sok.

2017. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem sok.
2017. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem sok.
2017. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Sok. 1-2 komoly kapcsolatodnak kellett volna lennie. Másnak egész életében nincs ennyi.....
2017. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ahogy érzed.
2017. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ez lehet sok is, meg kevés is. Attol fugg, ez a 7 hogy volt meg. Egy éjszakásak voltak, ugy h mindenki tudott rola korulotted, vagy diszkréten kezeled a dolgot. Magában a 7 még nem kell hogy sok legyen. Bár a saját véleményem, hogy már nem kevés, de ha diszkréten csinálod, nincs vele semmi baj.


Szóval, hogy volt az a 7?

2017. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!