Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek sem túl esztétikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem túl esztétikus az ilyen punci? Mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

Bár ez a dolog egészségügyileg nem okoz gondot,esztétikailag annál inkább zavar.

Személyes meglátásom szerint 'csúnya'a puncim. Leginkább azt vettem észre,hogy a csuklya nagyon rálóg a csiklómra,ami szerintem roppant csúnya,illetve nehéz kitapintani a bőr alatt megbúvó csiklót.

Ami nagyon szembeötlő talán ez,a többit nem igazán tudom szavakba önteni...Sajnos szépítő műtétbe nem tudok fektetni,ezért marad a megszoksz,vagy megszöksz verzió.

Még nem volt részem szexben,épp ezért kissé félek,mennyiben hangadó a nemiszervek külleme.

De rátérek a lényegre: fiúk/férfiak!

Mennyire zavarnak titeket az ilyen apróbb 'szépséghibák'? Mennyire befolyásoló tényező a kinézete mondjuk a szexuális vágy tekintetében..? Kiábrándít,nem zavar..? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm!

18/L


2017. júl. 4. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
férfiak ezt rohadtul nem érdekelnek
2017. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semennyire nem érdekel.
2017. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró. Úgyis ha oda juttok akkor már nem az fogja érdekelni hogy hogy néz ki.
2017. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya punci. De ha csunyának tartanám,akkor se érdekelne,ha a barátnőm lennél.
2017. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fent mindent leírtak.

Aki szexre utazik azt nem érdekli.

Aki meg szeret és azért van veled azt meg azért nem érdekli.

Amúgy meg nem érdekel senkit kit mivel áldott meg az élet.

2017. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha megvan az érzelmi, lelki harmónia és amúgy a kémiai összhang, akkor semennyire sem zavaró. Nem a lány puncijával találkozom először össze egy ismerkedéskor. A tapasztalataimat meg megírom privátban, ha kéred. :)
2017. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Téged mennyire zavar a férfi farkanak a formája ?
2017. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem erre érdemes költened, nem olyan drága: 140-180 ezer Ft. Nyilván az a kényesebb, aki nőknek vonzóbb (jóképű, sikeres).


Lásd itt: [link]

https://www.youtube.com/results?search_query=Labiaplasty

2017. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Leírásod szerint a puncid nem csúnya. Túl sok hülyeséget olvasol itt.

Ha szétfeszíted, akkor előbukkan a csiklód, ezzel semmi baj sincs. Lehet nyalni, izgatni stb. Funkcióját ellátja.

Ha komolyabbra fordul a párkapcsolatod, akkor - normális embernél - a puncid kinézete másodlagos, mert a pasid nem abba szeret bele, hanem beléd. (Te sem a pasik farkába vagy szerelmes.)

Egyébként szőrös, csupasz vagy fazon?

2017. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Hát attól függ, kép nem ártana, így nem lehet 100%os véleményt mondani. De engem zavar ha csúnya, aki azt írja h nem zavarná stb...azok szüzek és esélyt látnak rád......csin képet és linkeld ide...nem privátba!
2017. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!