Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan csaj, aki bírja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, aki bírja a vastagabb farkakat? Eddig minden csajnak kellemetlen volt. Anál is elég esélytelen.

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 16:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Erzelem fuggo 😊
2017. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Csak a ropi vékonyságú farokkal megátkozott nyomorékokat nem bírják Az ilyeneket a nők többsége obja. A vékonyat ilyen 3,5cm-re kell érteni. Az átlag vastagság 4-4,5cm. Akinek ettől vastagabb vagy ekkora van, annak nem lesznek gondjai a nők 99%-nál.
2017. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tényleg jelquingozzál próbáld ki csináld nekem körbe gyenge 12ről felment 13ra veled tartok,figyelj jó lesz meglásd.És 170cm el nem vagy törpe kedvenc gitárosom ilyen magas (Usa)és mégis imádják a nők,mert jó a kisugárzása.
2017. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#12 Elmentettem egy jó magyar leírást ha gondolod elküldöm neked.
2017. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kösz szépen kedvességed, de én ezekben nem hiszek.. A 170cm meg emellett egy plusz átok. Az, hogy ő énekes és pénzes az sok mindent felülír néhány nőnél. A többségnél nem. Alacsonyként és kis_vékonyfarkúként eléggé esélytelen az egész.
2017. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Figyelj megbeszéljük magánban,de nem a többségnek kell megfelelned.Annak idején a többség élvezettel nézte a téren ha valakit "bántottak".Nem baj mindannyian együtt vagyunk a csatatéren.
2017. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretek privátban írogatni. Kicsi és vékony is 12/3,5cm, egy vicc. Voltam már több nővel is testalkattól függetlenül ebből semmit sem éreztek, ezt lehet rajtuk látni, nem tudnak olyan jól színlelni.. Meg az is milyen megalázó, hogy a legkisebb gumit kell venned. De nem akarom telespammelni a kérdést.. A lényeg, h számít a a méret főleg a vastagságnál..
2017. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet belőle csinálni 15/4 est első körben 1-2 év alatt,sőt lehet hamarabb.
2017. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól van elküldöm magamnak a leírást amit pénisznövelésről index fórumon olvastam ,ha jól néz ki ,elküldöm ide neked és próbáld ki, figyelj amennyi időt itt vagy és csinálnád eredményt érsz el és megmarad.Rengeteg ember kb.50 es lista van fönn nicknevekkel hogy sikerült nekik hány cm
2017. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!