Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem csajozok (okkal) és ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csajozok (okkal) és ezért állandóan szivatnak a nő ismerőseim. Nagyon kellemetlen, hogyan tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:


Próbálkoztam már vagy 100 nőnél, semmi siker. Mindig lekoptatnak. 10-ből 9-szer kedvesen, nem bántóan teszik! Ezt azért mondom mert sokan panaszkodnak itt is, hogy beszólnak a nők meg durván koptatnak, de engem mindig jófejen küldenek el hogy ne bántsanak meg ha már próbálkozni mertem. Pl. "Van barátom, Kapcsolaton vagyok túl most nem ismerkedem, Nem vagy az esetem de köszönöm a bókokat" ilyesmiket szoktak mondani. Durva elzavarás eddig néhány volt csak, de mindenhol vannak bunkó emberek szóval nem sértődtem meg azon sem.

Már eljutottam oda, hogy nem eröltetem a dolgot egy ideje (múlt nyár óta)

Na most a legjobb barátaim ugye csajoznak mindig, váltogatják a barátnőiket is. A baj az hogy ezek a csajok mindig engem csesztetnek hogy "Te miért nem mész csajozni? Miért nem mész oda valakihez?" stb. A barátaim mindig leállítják őket hogy ez az én dolgom és hagyjanak békén. De akkor is nagyon kelletlen ez nekem. Ha oda is mernék menni bárkihez, nem akarok beégni a csajok előtt hogy szemtanúi legyenek a dolognak.

Kifogásnak azt szoktam hazudni hogy "Nincs itt olyan nő aki megütné a mércémet, Nem ismerkedem szórakozóhelyen, Nem ismerkedem munkahelyen" Ezek persze hazugságok és nem gondolom így, de kénytelen vagyok kitalálni valamit.

Viszont így már extra kellemetlen hogy én gyertyatartóként ülök velük mindig mint valami szerencsétlen. Már meg van tervezve a nyaralás is, de csak párok mennének meg én úgyhogy valahogy ki akarom menteni magamat hogy ne teljen zavarban az egész nyaram.



Szeretem a barátaimat, nem akarom hogy emiatt a dolog miatt kerüljek "körön kívül". Viszont ugye halad az idő, mindenki meg fog állapodni. Család, házasság, ilyesmi. Nekem meg kilátásban sincs ilyesmi.

Milyen módon kéne annélkül tudtára adnom a barátaim barátnőinek azt hogy hagyjanak békén mert okkal nem csajozok, hogy nyíltan beismerném és megaláznám magamat azzal hogy beismerem: túl ronda és visszataszító vagyok hogy akár bottal is megpiszkáljon egy nő?



2014. jún. 3. 09:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
mert nekik mi közük van hozzá? mondd neki, hogy azért nem, mert nem szeretnél állandó kapcsolatot vagy nincs rá időd.
2014. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen haverom....remélem nem te vagy az....

Szóval ő is ilyen pedig nem csúnya, anno nekem is nagyon bejött, de ugyanezt vettem észre rajta, hogy mostanában nulla csaj, meg mondja is. Én sem értem, mert nem csúnya, nem buta...ezek ilyen relytéjek számomra

2014. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nyugadtan megmondhatod nekik, hogy semmi közük hozzá, ha megsértődnek, akkor csak tessék, legalább addig is békén hagynak. Igazán feltehetnék a szájkosarat. Azt is mondhatod nekik, hogy azzal segítenek, ha békén hagynak, nem azzal, ha nagyközönség előtt beégetnek.
2014. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
47%

"Viszont ugye halad az idő, mindenki meg fog állapodni. Család, házasság, ilyesmi. Nekem meg kilátásban sincs ilyesmi."


Tehát te egy igazán szabad ember vagy, szerintem ez egy jó dolog.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha mindig elmondod nekik, hogy most éppen nem érdekel a dolog, akkor előbb-utóbb megunják.

2014. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Én ilyenekre mindig azt szoktam mondani, hogy "Miért tetszem neked?" meg "Miért akarsz dugni?"
2014. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
a vesszőt meg mindenki képzelje oda a mondatokba... :)
2014. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Először szépen tereld a témát.

Ha többször is beszólnak akkor vágj vissza frappánsan,hogy SKH-semmi közötök hozzá.És zárd le,nem tartozol senkinek se magyarázattal.Vagy ha tovább folytatják akkor hagyd őket ott,mond,hogy innentől ne keressetek,felejtsetek el,na csá.És tiltsd le őket.

2014. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
23%

Kamuzzál!!


Mondd azt, hogy van egy lány, összejöttetek, de ő most külföldön van, távkapcsolatban vagytok.

De nem akarsz csajozni, mert vársz rá, X hónap, és hazajön.

Ettől egyrészt elolvadnak, másrészt békén hagynak, pár vérszemet kapott perszóna meg csak azért is össze akar majd hozni valami nővel, hogy neked se legyen jó. :)

2014. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Amúgy azért kérdezgetik, mert tudják, érzik, hogy ez neked kellemetlen. Tipikus csaj mobbing.


Védekezésre és magyarázkodásra kell kényszeríteni őket, hogy nekik legyen kínos.


# 5 voltam amúgy

2014. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

Dettó ugyanez, épp ezért nem csajozok én se, mert fölösleges.

A nőismerőseid meg ne ugassanak, nekik könnyű - minden ujjukra akad 10-15 pasas, elég csak rábökniük az egyikre (természetesen a leggazdagabbra).

2014. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!