Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már veletek, hogy valamiért le kellett vetkőznötök idősebb férfi előtt meztelenre? Akár vizsgálat, akár ruha próba vagy együtt fürdés közben, és közben felizgultatok, hogy láthatja a puncitokat?

Figyelt kérdés

#felizgultatok
2017. júl. 6. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Együtt fürdés???


eltévedtél? Ez nem az a fórum...

2017. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
19%
Még kicsi koromban apum előtt sokszor le kellett vetkőznöm, amikor fürdetett.
2017. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Voltam szaunaban (olyanban, amibe kizarolag mesztelen engednek be) akkor 18 voltam, meg volt egy csaj 26 koruli lehetett, ezenkivul 20 ferfi korulottunk 18-50 ev kozot. Nem igazan izgultam fel egy rakas kozepkoru izzado ferfi latvanyatol, de gondolat hogy jobban nezek ki mint sokank a felesege/barátnője elontott buszkeseggel, mar csak azert is mert lattam hogy figyeloznek
2017. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ruhapróba, szauna és fürdés közben volt ilyen.Izgi szitu volt.
2017. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Hol próbáljátok ti a ruhákat? Valami nudista strandon? Oda nem is kell ruha.

Vagy az újabb ruhaboltokban már nincs próbafülke?

2017. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!