Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni, mit lehet ilyenkor tenni? (L)

Figyelt kérdés

Párommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt, életemben nem volt ennyire jó a szex, mint vele, de egyszerűen nem tudok elélvezni. Előtte sem sikerült férfitól, csak magamtól, de magamnak nem csináltam soha annyiszor, hogy ez okozza a problémát. Magamnak is csak a csiklóit tudtam elérni, a hüvelyit soha.

Nem szeretnék színlelni az ágyban, de tudom, hogy neki ez rosszul esik, hogy nem megyek el.

Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mit lehet tenni vagy mi állhat ennek a hátterében?

Válaszokat előre is köszönöm!

(20F és 18L)



2017. júl. 6. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor szinleld párszor az orgazmust
2017. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nálunk a gumi sajnos nem játszik mert fáj neki benne és le is kókad tőle, a második menettel meg annyi gond van hogy nálunk egy menet minimum egy óra és fáradt egy következőhöz
2017. júl. 6. 17:50
 13/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok büszke de igen színlelem néha hogy ne essen neki rosszul
2017. júl. 6. 17:51
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagy hibát követtél el hogy színleled,ez utólag ha kiderül,a csávónak rohadt szarul fog esni(fiu vagyok).

Szerintem a barátoddal van gond,én ha együtt vagyok a barátnőmmel,mindig elélvezik attól,ahogy kinyalom pl.

De tényleg több oka is lehet,stressz stb...

2017. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne színleld, az a lehető legrosszabb: a) hazudsz neki b) azt hiszi, hogy jól csinálja, közben nem. Mindkettő előbb-utóbb visszaüt. Első esetben neki lesz rossz és megharagszik rád (lerombolod a férfiúi teljesítményét), második esetben te fogod elunni a dolgot.

A helyedben nem aggodalmaskodnék ennyit. Még nem vagytok összeszokva, 4 hónap az nudli. Gyakorolni, gyakorolni. Persze mondd neki, hogy mi a jó neked, irányítsd közben stb. Máris közelebb vagy a megoldáshoz. Nő nem tud annyit masztizni, hogy ettől ne legyen orgazmusa, csak könnyebb lesz tőle, mert megismeri a testét.


Nem írtad, de úgy vettem ki, neked ő az első. Ez alapján mi állhat a háttérben? Az, hogy ezen rágódsz és nem engeded el magad ("jaj, megint nem lesz orgazmuson")


Feladat a következő:

1) Nem idegeskedsz

2) Felfedezed, hogy mi jó neked. Közösen maszturbáltok, vagy - még jobb - csak néz téged. Ekkor látja, hogy neked mi a jó, meg egy idő után úgysem tudja visszafogni magát és betolja a hancúrlécet. Neked is jó lesz, mert nem a 0-ról indultál.

3) olyan nincs 20 évesen, hogy 1 menet és alszunk. Tessék megdolgozni a másodikért, harmadikért, fél óra szextől ennyire nem lehet fáradt. Persze ehhez neked is aktivizálni kell magadat (simogatás, orál stb.)

4) Próbáljatok jó körülményeket teremteni, változatosságot bevinni, szexi ruha, új helyszín, fürdőkád, gyertya, 69, orál, minél több pózt kipróbálni, fekve, ülve fejenállva.... Nem pedig a híradó meg a barátok közt között futó reklám alatt letudjuk.


Remélem kivetted, mit akartam mondani. A legfontosabb, hogy ezen ne görcsölj, ne játszd meg és összeszokni.

2017. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Nem o az elso nekem, az elozo barataimtol sem tudtam elmenni

De nagyon sokat segitett a valaszod koszonom majd igyekszunk alkalmazni :)

2017. júl. 6. 23:29
 17/18 anonim ***** válasza:

Naponta felmerül az ilyen és az ehhez hasonló kérdés. Egyikőtökkel sincs semmi baj, és lehet igazán nem is lehet tenni semmit az ügy érdekében, csak leülni és őszintén megbeszélni a problémát, ami igazán nem is az. A nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, mivel nem a hüvely ami felelős az orgazmusért. (Egyébként amit egyesek hüvelyi orgazmusnak neveznek az is a csiklóból származik,illetve kell, hogy a nő ott legyen agyban is.)

Igaz előfordul, hogy egy bizonyos hányada a nőknek képes az aktus során is kielégülni a csikló közvetlen izgatása nélkül is, de ez nem általános. Ez olyan mint a 100 m-es síkfutás. Van a földön néhány ember, aki 10 mp alatt lefutja, de nem ez a természetes.

Színlelned semmiképpen sem szabad, de neki sem kell elkeseredni, ha szex közben a csikló izgatása nélkül nem sikerül kielégítenie. Intézzétek úgy, hogy aktus közben izgatva legyen a csiklód, vagy miután ő kielégült, manuális, vagy orális úton téged is segítsen orgazmushoz jutni.

2017. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. júl. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!