Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud ilyenkor elélvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud ilyenkor elélvezni a barátom?

Figyelt kérdés
Egy héten általában 3-4x találkozunk, és akkor szoktunk is szexelni, amikor nem vagyunk együtt, akkor ő szokta csinálni magának. Na most volt már nem 1x arra példa, hogy én épp kényeztettem a számmal, láttam rajta hogy nagyon élvezi (nem is jött még rám panasz), de semmi, így hát amikor már lezsibbadt a szám, hát váltottam kézre, továbbra se történik semmi, ezért megkértem hogy egy icipicit segítsen, úgy pedig sikerült elsülnie. Sokszor van olyan is hogy bennem van és már nagyon elfáradunk mind a ketten, de neki nem sikerül :( Nem tudom ez miért lehet, kérdeztem már hogy én csinálok rosszul valamit vagy velem van valami baj? De azt mondja nem, nincs semmi baj velem, nagyon jól csinálok mindent. De nem értem, ha magának csinálja akkor mindig sikerül, de ha én, akkor néha nem? Mi lehet a baj szerintetek?
2013. nov. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon hozzászokott ahhoz, hogy magának mi a jó. Én is így vagyok vele, a szexet is 1 óráig vagy még tovább bírom.
2013. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éve
2013. nov. 15. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:
de azt látom rajta hogy nagyon várja az együttléteket, mert ha már végignéz rajtam vagy egy kicsit simogat vagy csak arra gondol elkapom, már kemény mint a kő :)
2013. nov. 15. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem magának gyorsabban csinálja, és azt szokta meg. :)
2013. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igy van ha valaki hosszu ideig csak magának csinálja. Csak az, csak ugy igazán jo neki. Ez is egy választás. A párjával szeretné jol érezni magát, vagy az a fontos, hogy minél többször üritsen?
2013. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!