Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék tanácsot vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék tanácsot vagy véleményt kérni miért nem müködik az új párommal (akit szeretek) mindig az orgazmus és mi lehet az oka hogy nem úgy kívánom őt ahogy kellene? Többi lent. Kicsit hosszú lesz és köszönöm aki elolvassa.

Figyelt kérdés
Először is 43 éves nő vagyok. Exemmel aki pár évvel volt idősebb nálam 26 év alatt ritkán volt rossz a szex több pózban ,de vele csak párszor tudtam kutya pózban elélvezni,az orál nála csak előváladékig müködött mert nem bírta a gyomrom az ízét,de azt is megtudom számolni 1 kezemen.A válás után lévő párjaim mind fiatalabbak voltak. Válás után volt (új kapcsolatom) vele sokat írtunk a szexről meg rengeteget telefonáltunk, csak 2,5 hónap után volt 1x találka és többször nem, akkor őt iszonyatosan kívántam jó volt vele a szex,de nem élveztem el. Nagyon megviselt a (szakítás) és belemenekültem egy szex kapcsolatba akit sose kívántam úgy mint az elözőt, csak épphogy. Vele 1x volt hogy lovaglóban elmentem a többi alkalom csak kutyában ment, az orál 1x volt teljes lenyelésig amire sokat készültem agyban, 5hónap után én vetettem véget a dolognak. A mostani párommal 3,5 hónapja vagyunk együtt ő 14 évvel fiatalabb és szeretem, de csak 1hónap után találkoztunk na ő fura helyzet őt még nem kívántam úgy sose mint azt akivel csak 1x voltam, de ha telon beszélünk az együttlétről akkor meg igen. Vele 3féle pózban is volt orgazmusom már, csak nem minden aktusnál és az orál is lenyelésig minden viszolygás nélkül természetesen ment és élveztem is. Viszont nagyon zavar hogy valamiért nem úgy kívánom a párom ahogy kellene és szerintem ezmiatt az orgazmus is elmarad. Az utolsó randinál csak rám figyelt próbáltuk azokba a pózokban ahogy eddig volt orgazmusom. Többször is majdnem eljutottam az orgazmusig de nekem semmi,a 4. aktusnál sikerült de az is csak kutyapózba.

2017. júl. 7. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te túlságosan is rágörcsöltél erre. nem kell mindig orgazmusnak lennie, nem törvényszerű. van, amikor fáradtabb vagy, elvonja vm a figyelmedet, máshol jársz vagy rágörcsölsz. nyugi!
2017. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy nem kivanod elegge? Ezt kellene kikuszobolni. De az elsonek is igaza van.
2017. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon rákattantál a témára.

Néha csak spontán kell szexelni. Amikor lankad a kedv, akkor pár perc pihi (pisi, kaja, ivás, akármi), majd újból. Vannak nők, akiknek szex közben kell egy kis szünet, utána jobban élvezi. Egy próbát megér. Amúgy a kutyapóz jobban kitölt. Lehet méretbeli oka van? Mélyebbre hatol kutyában és ezért? vagy a felállás?

2017. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor többet csináljátok kuzyusba 😊

Vagy az legyen a.vége, hogy akkor koelégülj 😊

2017. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlságosan rágörcsölsz és teljesítménykényszeres leszel. Hagyd, hogy a szex csak egy könnyed játék legyen. :) Nem kell senkinek sem elmennie. Néhány alkalom után, ha eléggé kiéheztél, akkor úgyis elmész majd. Nyugi. :)
2018. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!