Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Barátkoznátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Barátkoznátok transzexuális nővel, vagy alapból elítélitek őket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán. Attól még, hogy transzexuális ő is ember. Probalok senkit sem elítélni. Pár éve találkoztam egy lánnyal akinek nagyon extrém külseje volt és eleinte nem szerettem volna barátkozni vele a kinézete miatt, de végül kiderült, hogy nagyon jófej, kedves csajszi.:) 17/l
2017. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélkezem előre. Attól még, hogy transzexuális valaki, lehet remek személyisége. Bárkivel szívesen barátkozom, akinek a személyisége nem romlott.
2017. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég primitív dolognak tartanám, ha valakit a traszszexualitása miatt ítélnének el. Mind emberek vagyunk, sokfélék. Mindannyian vágyunk a szeretetre és az elfogadása.

A véleményem az, hogy bárki aki az LMBTQ közösségből valakivel csupán a 'mássága' miatt bunkózik, az csupán a saját maga frusztrációit és belső keserűségét próbálja meg másra kivetíteni.

Senkit nem ítélnék el csupán azért, mert transzszexuális.

20/L

2017. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ő is ugyanolyan értékes ember mint bárki más.
2017. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem keresném a társaságát csak azért mert transz, de nem is kerülném el. Ha meg érdekes embernek tartom barátkoznék vele, persze:)
2017. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

oszinte leszek, en biztos nem baratkoznek egy ilyen emberrel, ugyanis nem tudnank egy hullamhosszon lenni. teljesen mas vilagban elnek ezek a szemelyek hozzam kepest, az en vilagomban nem elfogadottak es normalisak ezek a dolgok, h pl homo, transzszexualitas, stb.. undoritonak tartom, nekik meg ez a termeszetes, ebbol kifolyolag tok mashogy gondolkozunk.

18/L

2017. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon elfogadó vagyok ,úgyhogy én barátkoznék vele, mert lehet ,hogy egy eszméletlen jófej ember, az meg nem érdekelne ,hogy transzsxuális :) 20/L
2017. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, semmi akadálya nem lenne. :) 17/L
2017. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a szexualis identitasuk alapjan valogatom a barataim. Ezeknek a dolgoknak semmi kozuk azokho az ertekekhez,amik egy baratsagoz kellenek.
2017. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is barátkoznék. Nem szexualitás szerint válogatom a barátaimat :)

18/L

2017. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!