Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább egy ápolt roma csaj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy ápolt roma csaj, vagy egy kevésbé ápolt magyar?

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok, de inkább az első verziót választanám, sőt eléggé bejönnek a romák :D És roma csajok, ti lefeküdnétek magyar pasival?

2017. júl. 6. 00:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy az aki a Japan meg a roma csajokra van kattanva?
2017. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem
2017. júl. 6. 00:57
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy Ő:D
2017. júl. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vakerhat,hogy nem o az :D Tuti,hogy o az!
2017. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

attól függ a "kevésbé ápolt" mit takar

de lehet egyik se kéne

roma meg biztosan nem!

2017. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Én is 5 ös pontján vagyok
2017. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
56%
Lyuk az lyuk, de gombas pinahoz ertelem szeruen nem nyulnek
2017. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Roma ? az mi ?

Én úgy tudom cigány a becsületlen nevük.

Roma nem létezik.


Nem is érnék hozzá, ahogy négerhez sem.

Ne nevezd magyarnak magad, ha te igen. :D

2017. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Igazából attól függ, hogy a szóban forgó etnikum irányába sugárzott taszító viselkedésmintázatok, vagy a higiénia iránt érzett minduntalan törekvések rendelkeznek magasabb relevanciával. A kérdés amùgy inkább elméleti jellegű, ugyanis egy ápolatlan magyar lány ápolttá tehető, egy ápolt cigánylány pedig nem tehető magyarrá, azaz a többségi társadalom által kétséges megítélésben részesített attribútumok feloldhatósága nem szimmetrikus a két félre vonatkozólag, így a tényleges választási lehetőség előállásának probabilitása elenyésző. Am én az elsőt választanám. Egy hipochonder náci nagy bajban lenne, az tuti. :D Mondjuk egy génmódosított Hitler, aki egész nap egy helyben ül, és a betegségektől retteg, kicsit kiszopná. :D Nagyon érdekes kérdés, még ha fake, akkor is! :D Érdemes megfigyelni, hogy mindkét esetben csak implicit merül fel az eshetősége komolyabb egészségkárosodásnak.
2017. júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

"eléggé bejönnek a romák"


Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány bevállalható kinézetű cigány nőt láttam leélt évtizedeim alatt.

Pedig nem 2 cigányt láttam eddig sajnos...

Ízlésficamos vagy haver, mellesleg ápolt roma, kevésbé ápolt magyar??? ez fordítva szokott lenni?.. ápolt roma? az egy ritka pokémon

2017. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!