Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tud csinálni egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud csinálni egy pasi ilyenkor?

Figyelt kérdés

Manapság sokan játszanak erényöves játékokat, pasik akár számukra idegen lányokkal is, akikkel csak egyszer-kétszer találkoztak. Esetleg fizetős lányokkal, akiknek fizetnek, hogy őrizzék nekik a kulcsot. Sok a műanyag erényöv, apró lakattal, amiből könnyű kibújni, de vannak fémből készült, erősebb zárszerkezettel ellátott erényövek is, amitől nem lehet könnyen megszabadulni és amit mindennapi viselésre találtak ki.


Mi történik akkor, ha egy ilyet viselő férfi véget akar vetni a játéknak, de a lány nem adja vissza neki a kulcsot vagy éppen feltételeket szab a pasinak, esetleg kisebb összegekkel zsarolja?


A zsarolás bűncselekmény, de egy pasi ilyen helyzetben kétlem, hogy elmenne a rendőrségre feljelentést tenni. Azt se hinném, hogy nekiesne flexszel vagy elmenne egy lakatoshoz, hogy szedje le róla, mert csak kiröhögnék.


Ilyen esetben mit tud tenni egy pasi? Marad az, hogy erőszakkal próbálja visszaszerezni a lánytól a kulcsot?


És ha a lány sportos, erős és az önvédelemhez is ért?


Előfordulhat, hogy a pasi a végén enged a zsarolásnak?



2017. júl. 9. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha ekkora balfa.sz vagy, akkor fizesd meg az árát.

Legközelebb gondolkozol

Ha már költöd a pénzed, legalább szexre költenéd, nem szexmegvonásra...

2017. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Ha ilyen hülye egy férfi, hogy ilyen sz@rokat rakat magára, akkor meg is érdemli :D 29/F
2017. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A megadott kulcsszavaid között ott szerepel a bizalom.

Na, hát anélkül rácsesztél a dologra valóban. Az mindenképpen kell(ene), ha már ilyen dolgokra vetemedsz.

2017. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos gyökérnek kell ehhez lenni. Amúgy meg egy erősebb harapófogó simán szétszedi azt a fémet, nem hiszem hogy magnéziumos drótból csinálják.
2017. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

én a pasi helyében már nem játéknak tekinteném, akár vérre is mennék a r1b4nccal :D

ha a szép és csúnya szavak nem hatnak akkor tettlegességre vetemednék, akár durvábbra is

egy ilyen beteg bige nem játszadozhatna velem

persze nem ez a legjobb megoldás, de tanulságos lenne az idióta csajnak is és nekem is


még szerencse, hogy nem mennék bele ilyenbe :D

2017. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem rakatnék magamra ilyeneket, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget. :)
2017. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi hogy egy ilyenben hogy a francba lehet rendesen tisztálkodni??
2017. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ez elméleti jellegű kérdés, nem vagyok érintett. Már csak azért sem, mert lány vagyok. :)


4: Úgy tudom, vannak kifejezetten biztonsági zárak és övek.


5: Én is azt hiszem, hogy egy pasi ha nem működnek a szép szavak erőszakhoz folyamodna. De mit tennétek, ha egy nálatok jobb fizikumú, gyakorlott krav-magás, deepworkös lány teszi ezt veletek? Ha megpróbálnád bántani, és levinne a földre, máskor is próbálkoznál, vagy inkább feladnád és tennéd, amit mond?


7: Elvileg átfolyik rajta a víz és rozsdamentes.

2017. júl. 9. 13:07
 9/22 anonim ***** válasza:

#8:

én is jártam küzdősportokra, de persze lehet erősebb nálam a lány, de akkor segédeszközhöz nyúlnék

lehet valamivel kiütném, vagy megkockáztatnám, hogy visszatámad, azért nem késsel mennék neki, nem akarnám életveszélyesen megsebesíteni, csak a kulcsot visszaszerezni


de talán jobban megérné később visszamenni megfelelő biztosítékkal a lányhoz


nem vagyok bosszúálló típus, de nem hagyom, hogy bárki megzsaroljon, inkább én szívatnám meg ha kell nagyon durván, hogy tanuljon belőle, szerencsére elég jó eszközök vannak erre

2017. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért ne menne el leszedetni? Ilyen helyzetben, ha nincs más megoldás, leflexelném. Nem olyan nehéz az.
2017. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!