Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a camozás lényege? Ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a camozás lényege? Ki hogy szokta csinálni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy csajjal így kerestünk pénzt a kolijára. Rengeteg fix időpontunk volt, érdekes volt hogy munka jellegűvé vált a szex, olyannyira hogy kezdett értéktelen lenni értsd hiába történt a dolog nehezen tudtam elélvezni,mert megszokottá vált,és nem volt inger. Bocs elkalandoztam,de jó világ volt :D
2017. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Széttettem a lábam és hatalmasakat élveztem.

Próbáld ki akkora k@rva leszel,hogy ihaj!!!

2017. febr. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok módja van, ahogy az élőben történő szexnek is. Van, aki szereti, ha irányítják közben, és van, aki pont irányítgatni szeret. Sokszor csak lényegre törően egymás faszát látjátok és így mentek el. Előfordul az is, hogy nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak, arcot is mutattok és beszélgettek közben mindenféléről. Lehet hangosan és hang nélkül is csinálni. Mutathatsz mindent vagy csak a lényeget. A lényeg, hogy neked és a partnerednek is jó legyen! :D
2017. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdem verni, ahogy épp kedvem tartja. Ha a másik fél szeretné, akkor irányít, hogy hogyan csináljam.
2017. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy élvezzétek egymás látványát, engem nagyon lázba hoz ha valakivel együtt verhetem , és nézzük egymást hogy csináljuk. Ha valakit érdekel írjon 25/f
2018. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én csak 1 x csináltam camon de sokan beszóltak

A végén le is lankadtam

2018. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!