Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok egy igazán kemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy igazán kemény menetet meddig éreztek utána még?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amire azt mondjátok szinte lábra se tudtok állni utána. Persze jó értelemben gondolom, nem erőszak, hanem aki ezt kívánja, élvezi.


Mennyi idő után vagytok egy ilyen után nyitottak a következő menetre?


2017. júl. 9. 23:57
1 2
 11/12 anonim válasza:
2-es vagyok.Majdnem Marianna,igazából Adél.Nem vagyok az a bulizós fajta,félreértés ne essék,azért ittam annyit,mivel ünnepeltünk,de nem gáz!Egyetemen végeztem,sikerült állást találnom,és még a jogsim is meglett!De igen,hordjuk le az embert mindennek privátban,mert attol jobban érzed magad!Gratulálok,en legalabb elem az életem,es nem a maseba szolok bele!
2017. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11: adlak
2018. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!