Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhat az ember olyan nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat az ember olyan nőt, akinél a gyakori orál alap dolog?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy sok nőnek ez egy elég kényes dolog. A hagyományos együttlétre többnyire nem húzták a szájukat, de amikor csak egy sima orálra vágyna az ember (természetesen kölcsönösen!), akkor nehezen, tényleg csak ritkán mennek bele. Mi lehet ennek az oka?


21/F


2017. júl. 10. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Személy függő! Van aki annyira nem szereti, mert nem olyan élvezetes csak szinte pettingelni szex nélkül.
2017. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel valtozo , en szeretem, nem csak elojatekkent( bar van rossz es jo tapasztalatom is )
2017. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2.L/19( ezt elfelejtettem odairni)
2017. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a barátomnak csinálni, mert szeretem ha élvezi. A héten például a napi 1-2 megvolt :D
2017. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Elég kevés nővel találkoztam még, aki maga is ne élvezte volna, amikor csinálja ... Sőt, én általában már inkább dugnék, amikor ezek még mindig csak szopni akarnak ...
2017. júl. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Nálam alap de természetesen Viszonzással .. Ha egyszer is eljátsza hogy nem viszonozza a gyönyört. Többet nem szopom le. Max csak nyalás után;!!
2017. júl. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindennapos dolog...Van,amikor nem adja vissza,van,amikor igen.Olyan sem ritkán fordul elő,hogy csak ő orálozik.Személyszerint én imádom csinálni,többek között látni,hogy a partnerem élvezi remek visszacsatolás,másrészt azt csinálok egy férfi legérzékenyebb testrészével,amit csak akarok...De ez csak akkor igaz,ha kölcsönösen figyelünk a másikra.
2017. júl. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Változó. Én pl. jobban szeretem a sima szexnél. Ja és viszonzás nélkül.


20/L

2017. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem tobb ilyen csajom is volt. Csak szerintem nem volt eddig szerencsed.

Az egyik csajom magatol is jelezte hogy most szop..na egyet, de kerni is szinte barmikor lehetett. Szerette a szajaba es a vegen lenyelni is. De ez nem volt ritka az eddigi eletemben.

De az is igaz, hogy en is szeretek nyalni, hosszan kitartoan, nem valtogatva gyakran a ritmust, figyelve hogy melyik csajnak mi a jo.

2017. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen. Találhatsz, mert van ilyen. Szerintem a nők 20%- nál alap...további 20-30% könnyen belemegy, de nm alap és viszonylag ritkán csinálja, akkor sem mindig " magától", a többi csaj inkább a nem kategória...
2017. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!