Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megeri elofizetni valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri elofizetni valamelyik partner kereso oldalra vagy kamusokkal van tele?

Figyelt kérdés
kivanlak.hu v valami szexnekedet lattam utobbin meg egy olyan lanyt is leltem akit ugy ahogy ismerek xd de meger egy ezrest valamelyik vagy eselytelen?
2017. júl. 10. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Még olyan oldalt nem találtam, ahol a nők tényleg akarnak találkozni, és mondjuk átlagos testalkatúak. Szerintem nem éri meg előfizetni.
2017. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Loketion ***** válasza:
Kedves 1 es hozzászóló most növelted meg a friss regisztrációk számát 4000el :D
2017. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nalam amugy gyakori kerdesek eddig a nyero de arra mar nincs energiam :D de jo par lany belement innen :D
2017. júl. 10. 13:51
 4/8 A kérdező kommentje:
ezert gondoltam hatha mukodik valamelyik oldal xd
2017. júl. 10. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Előfizetés nélkül is adnak annyi lehetőséget azok az oldalak, amivel lehet boldogulni. De nekem sokkal több alkalmi összejött rendes társkeresőkről, mint kimondott szexpartner keresőről. (De elárulom, hogy a rendes párkeresőn regisztráltak nagy számban vannak fent mellette szexpartner keresőn is :-D )
2017. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok előfizető, de volt már pár partnerem szexpartnerkereső oldalról. N
2017. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os szeretnél ismerkedni? :-)

Nem sok értelme van előfizetned ha csak nem vagy szétgyúrt 22cm-s szerszámmal...

Pont az a vicc, hogy amikor nem fizettem elő 2 nővel is volt futó kalandom, amikor meg igen senkivel sem, pedig emailt is cseréltem párral.

Jó mondjuk most foglalt vagyok az igaz, de akik szeretőt kerestek és szintén foglalt nők, ők is csak az egójukat akarják növelni vagy nyuszik vagy nem tudom...40/F

2017. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Nem az egomat akarom növelni és nyuszi sem vagyok.
2017. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!