Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Katonák, katonafeleségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katonák, katonafeleségek vannak itt? Vagy bárki aki tanácsot adna.20L

Figyelt kérdés

A kedvesem egy hónap múlva megy a francia légióba, már mindenen túl van. Legkevesebb fél évet lesz ott elsőnek.

Én hogyan éljem túl? Meg persze ő is... Na de ilyen sok idő szex nélkül húzós szerintem. Vannak esetleg tapasztalatok?

Vett nekem nemrég ajándékba egy vibrátort, hogy "ne unatkozzak".

Hát nem tudom. Meg ott vajon a katonáknak van lehetőségük nőzni? Hivatásost felszedni? Félek, hogy elveszítem (a katonáskodás részére ki sem térek, mennyire rettegek hogy baja esik) mert nagyon szeretem. Neki mindig ez volt a nagy álma.

Vélemény, tanács, bíztatás esetleg?



2017. máj. 30. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani az tuti.
2017. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm katona volt és volt családja a lányaival vagyok egy korosztály azt tudom, hogy nehezen viselték amikor távol volt ha meg megérkezett mindig örültek, nagyon sokat voltak együtt elmentek nyaralni. Szóval aktívan együtt voltak akkor és ott nem volt ilyen baj mert mindkettejüknek volt dolguk és nem értek rá ilyennel foglalkozni.
2017. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze kinn direkt a katonákra szakosodott lányok vannak. Nem kell félni élnek is vele. Most elsőnek csak fél év, de utána hosszabb időre is menni kell több évre is. Szóval lehet jobb lesz, ha még előtte szakítatok, na a fél évet kilehet bírni nem erre írom a szakítást, hanem, ha legközelebb megy évekre.
2017. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia. Én nem vagyok katonafeleség, remélem nem baj hogy írok.


Mióta vagytok együtt?

Biztatásként nézd meg youtubeon a katonák hazatérését a családhoz. Ez egy olyan hivatás, ami csak még erősebbé teheti a kapcsolatotokat. Tudtok levelezni, amiben minden érzéseteket le tudtok írni. Fél év sok idő, de ha eleve úgy megy el hogy nagy a szerelem és minden ok köztetek, biztosan nem lesz semmi baj.

Nem mellesleg vannak hölgyek is, pláne ott ahova megy. De hidd el, egy újonc katona semmi az ottani nőknek, nem hinném hogy odamegy "dolgozni" és máris másik puncin jár az esze. Ez kemény munka.

2017. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt, én még akkor gimis voltam, ma már egyetemre járok.

Én úgy érzem elég erős a kapcsolatunk, de hát tényleg hosszú időkről van szó.

2017. máj. 30. 09:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakin szétmehet ez a kapcsolat, akkor az te vagy, hiszen te maradsz kint a "szabad világban", neked lesz napi kapcsolatod különféle férfiakkal, téged fognak megkörnyékezni és elcsábítani. Fél évet azért még ki lehet bírni, a mi kapcsolatunk kb 1 évet bírt ki - mire leszereltem másfél év után a csajomnak már új pasija volt, pedig mi is nagyon szerettük egymást..
2017. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Van kimenő a laktanyából,azt csinál amit akar. Azért gondoljátok át,ha belép csak három módon távozhat a légioból:

1.A szerződés lejártával

2.Harcképtelenül

3.Koporsoban.

2017. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
szerintem a lányok a legbiztonságosabb kapcsolat, mert akkor vissza is megy hozzád. nem hiszem, hogy hivatásos katonákkal kavarna valaki:)
2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Ne hallgass a negatív válaszokra!

Fél évet egy lábon állva is ki lehet bírni! Mindkettőtöknek!

Ne lesz elég baja, nem a csajozás lesz a legfőbb gondja, te meg ha őt szereted, nem fogsz mással félrelépni!

2017. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokáig az idegenlégióban lesz, akkor te meg sem fogod ismerni mire hazajön. Ott elég keményen megy az agymosás. Valószínűleg nem lesz napi szintű csevegés, az nem az a hely. Persze van kimenő, de sokkal ritkábban, mint itthon. 2 ismerősöm volt az idegenlégióban. Túlélték, de mindegyik megbolondult.

Ez inkább rajtad fog múlni, ahogy előttem is írták. A katona nem igazán ér rá nőzni, főleg nem komoly kapcsolatra. Te meg itthon az egyetemen és a környékén körül vagy véve pasikkal akik látni fogják, hogy mindenhova egyedül jársz és meg fogják ragadni az alkalmat. Először csak egy ital meg egy "elkísérhetlek?" aztán jön a többi.

2017. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!