Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, meddig tudtok várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, meddig tudtok várni az 1. Szexre, ha komoly kapcsolatról van szo?

Figyelt kérdés

Eléggé szégyenlős vagyok és már csak ezért se szeretnék még a barátom előtt levetkőzni.


Meddig lennetek képesek varni úgy, hogy tudjatok, hogy a lánynak ez az 1. Kapcsolata?

Mennyi idő után lenne már zavaró, hogy nem történik semmi ilyen téren?


Tapasztalatokat is írhattok🙂

Korral együtt legyszi🙂


18/L

18/F



2017. júl. 5. 00:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Sose vagtam ezeket a kerdeseket

Azert mert itt sok fele velemenyt hallasz, az meg nem a te parod velemenye lesz. Oke h erdekel masok velemenye, de a kettonek semmi koze egymashoz. Attol meg nem vagy elorebb.

A faxert nem tudnak a mai parok beszelgetni? Talan ird ki facebookra es talan ott menni fog a kommuikacio.

Es azert 18 evesen lassan lehetne picit felnottesebb feldogasod. Nem a szex miatt, hanem hogy a vilag es egy kapcsokat h mukodik.

22L

2017. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Én simán tudok várni másfél órát is..:D
2017. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1: beszéltünk már erről a barátommal, azt mondta, hogy egyelőre nem zavarja.

Csak kiváncsi voltam arra, hogy a pasik többsége hogy látja


És nyilván ha mondjuk 10-ből 8 azt mondja, hogy ő már 3 hónap után igényli a szexet, attól még nem fogok lefeküdni barátommal, ha én nem erzem úgy, hogy itt az ideje

2017. júl. 5. 00:15
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Akkor legalabb egy velemenyen vagyunk. Kvara semmi ertelme a kerdesednek igazabol.
2017. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#1: és pontosan mire gondolsz azzal, hogy lehetne felnőttesebb felfogásom?
2017. júl. 5. 00:15
 6/25 A kérdező kommentje:
#4: attól mert szerinted semmi értelme, meglerdezhetem, nem? 😃
2017. júl. 5. 00:16
 7/25 A kérdező kommentje:
* megkerdezhetem
2017. júl. 5. 00:16
 8/25 anonim ***** válasza:
Próbáljátok akkor ne világosba intézni az elején. Lehet félhomály, pl 2 gyertya csak, vagy csak 1, ha még ez is sok, lehet teljes sötét is. Esetleg a redőny ritkásra engedve. Csak beszéld meg a pároddal, hogy miért szeretnéd ezt. Szerintem így teljesen korrekt.
2017. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
2 év volt nálunk !
2017. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot. 20F
2017. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!