Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha szép kidolgozot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szép kidolgozott testem lenne könnyebben menne a csajozás?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Most milyen?
2017. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most nem igazán van önbizalmam és néha néha sikerül csak
2017. júl. 13. 16:55
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt magam is tapasztaltam: kipattintva több lánynak bejöttem, különösen nyáron amikor látványos.
2017. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem milyen most a tested?
2017. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
elég vékony vagfyok
2017. júl. 13. 17:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Megmutathatnád :)
2017. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, sőt sovány vagyok, soha nem volt gond :-) Fullosokat is megkaptam, ha akartam.

A nők fő erogén zónája az agyuk, ha azt meghódítód, tök mindegy hogyan nézel ki ;-)

2017. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2017. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én nekem nagyon durván jó testem van és passzol is hosszá a nagy farkam és egyáltalán nem lesz könnyeb csajoznod mert a csajok zavarba jönnek majd töled persze ha jó képű is vagy és félnek tőled majd hogy rommá keféled majd mert hogy felmerül bennük hogy vajon mért nincs neked barátnőd mikor ennyire jó pasi vagy és ezért is sokan visszakoznak inkább. vannak lányok akik bátrak és tudják mit akarnak na őket 5 perc vagy 5 nap beszélgetés utnán viheted az ágyba ha letudod küzdeni azt hogy zavarba jön töled egy lány és te nem veszed át ezt mert ez ilyen akkor nagyon komoly csajozó gép válhat belőled amennyire lehet titokban csináld a csajozást mert hire megy hogy nagy kufár vagy és akkor az csökkenti az esélyeid és váltig állitanod kell hogy te komoly kapcsolatra hajtasz és megváltoztás stbstbstbsb :D nem a könyökemből szop..tam ki amit irok 22f
2017. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

Én speciel biztos nem állnék össze veled (mással se) csak azért mert izmos vagy, de mellé ronda pl.

Megnézném amúgy ezt a sok idióta kommentelőt, milyen izmosak is meg mennyire kaphatnak meg mindenkit :-D

Max a tinip*csák értékelnek ez alapján, egy normális csaj semmiképpen ;)

20/L

2017. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!