Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan 16 fölötti lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 16 fölötti lány, aki szép és nincs párja?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy akármelyik szép lányhoz megyek oda ismerkedni a 16-23 éves korosztályban, ha csaj egy kicsit is normálisan néz ki biztos van párja. Van olyan akinek nincs? Van alapja a tapasztalatomnak? 23/F.

2016. okt. 20. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Még az átlagosabb, semmilyenebb, szürke egér lányoknak is alap, hogy van barátjuk, nem hogy a szépeknek...
2016. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Én szép vagyok, okos és nincs barátom. Volt, több is. De jelenleg nincs.

Sok a jó tulajdonságom, de a korosztályomban nem tudok ismerkedni rendesen, teljesen mások. Most vagyok végzős gimiben, abban reménykedem, hogy az egyetemen kicsit kinyílik majd a világ. Most össze vagyok zárva 15-16 évesekkel :D


18/L

2016. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Mit értesz "szép lány" alatt?
2016. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Szépség relatív.


Szerintem az a szép lány, aki átlagosan több, mint a férfiak 50-75%-ának bejön.

2016. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha az előző válaszolóból indulok ki, akkor 'szép' vagyok. Nincs barátom. Velem egykorúakkal járok én is suliba, és nem valami kecsegtető ez a korosztály, fejben éretlenek, döntésképtelenek, anyukától függnek, menőznek. Sem külsőre sem belsőre nem kellene egy velem egykorú. Majd ha jön a szerelem, akkor jön, nem erőltetem.

Eddig csak időebbek próbáltak velem flörtölni, néha még én is meglepődök kik próbálkoznak. A korombeliek tuti, hogy uncsinak és túlságosan magabiztosnak és határozottnak tartanak.

17L

2016. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

#5!


Pacsi :D


2-es voltam

2016. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
#6 Az:-*
2016. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Van, ha valami komoly defektje van. Egy zakkant lány/nő általában akkor sem tud tartós kapcsolatot kialakítani, ha szép.
2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aki szolidabban öltözködik, és az igazi, aranyos, természetes szépség. Aki még egy szakadt rongyban smink nélkül is szép lenne.
2016. okt. 20. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Én cuki vagyok, az elég? :))
2016. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!