Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak tetszik, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszik, amikor a barátnőjük előttük masztizik?

Figyelt kérdés

Kit mennyire izgat, vagy épp ellenkezőleg :

van-e olyan férfi,akit ez pont lehangol,vagy szimplán hidegen hagyja ?



Köszi

32/N


2017. júl. 14. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon izgató dolog...lehet együtt is csinálni. Vagy csak nézni ...25/f
2017. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az úgy nem móka, ha nem szállhatok be.
2017. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát,ha aznap épp kegyetlen hangulatban lennék,akkor biztos,hogy nem érhetne hozzám,viszont végig kellene néznie. Engedékenyebb napokon viszont beszállhatna.
2017. júl. 14. 00:51
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem amikor széthúzta mindig nekem.Aztán haza kellett mennem ahhoz aki soha és most sem..44F
2017. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Sztem határozottan izgi.
2017. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha előttem, az jobb, mint ha utánam.
2017. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik az ilyen

/26f

de a szexhez való engedélyek.... nekem néhány ilyen engedély vagy nem engedély és otthagynám.


de nekem nagyon tetszik a tudat is ha egy nő magának is csinálja. a módszer is mind1. de ha kapcsolatban vagyunk ak legyen rákattanva a farkamra is. vagy ha előttem masztizni akar. ak én is verhessem legalább abban is benne lennék. jó dolgok is kisülhetnek ebböl.


de ezt az engedély dolgot te h képzeled el? mert ha pl bünti az nagyon rossz ötlet

2017. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy végig nézi,amint kielégítem magam,anélkül,hogy hozzám érne,viszont ha nem lesz túl érzékeny a puncim élvezés után,akkor jöhet és befejezésként meg is dughat, vagy én elégítem ki őt,ahogy szeretné.Tehát, ha így felizgatunk egy pasit,akkor nyilván utána kell is csinálni valamit, de annyit biztos kibír, hogy érintés nélkül végig nézze,ahogy a barátnője remeg az orgazmustól.
2017. júl. 14. 01:01
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez a verzió, amit írsz, nagyon tetszik, h kielégíted magad, és utána meg is dughat. Kemény! :D
2017. júl. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

hát persze, nem is úgy gondoltam,hogy kielégítem magam előtte és akkor villanyoltás és másnap már kelünk is :)))


ezt csak egy amolyan "show elem-nek " gondoltam.

Én kivégzem magam, ő végig nézi,de utána azt csinál velem,amit akar.Csak jó érzés kicsit kínozni. Ez a fajta húzás is emel az élvezetemen.

2017. júl. 14. 01:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!