Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ducibb férfiaknak ritkán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ducibb férfiaknak ritkán tetszik vékony lány?

Figyelt kérdés

Ritkán látni ilyen párokat

nyilván ízléstől függ de ha egy ilyen fiúnak alapjáraton teltebb barátnői voltak-az hogy befolyásolja hogy később milyen lányok tetszenek neki?- van ebben valami biológia, vagy akármi?- igazából próbáltam hízni, de nehezen megy, meg nem is esik jól


2016. jún. 15. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
miért akarsz hizni? lehet hogy pont te vagy valaki zsánere...
2016. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez hülyeség már ne haragudj...

Valószínűleg nem a ducibb nők a zsánere hanem ismeri a "határait"...

Én jómagam is ducibb/mackósabb vagyok és könnyen össze tudnék viszonylag, teltebb lányokkal de én inkább küzdök hogy vékonyabb, formásabb barátnőm legyen...

Általában a vékony lányoknak nem jönnek be az ilyen pasik...

20f

2016. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A dagik pont a vekonyakra hajtanak mindig undorodnak a dagadt noktol, pedig ök maguk is azok csak ok ferfiak
2016. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az előzőnek van igaza.

Egy duci férfi kevés karcsú hölgynek tetszik, és ha az úr nem akar egyedül maradni, akkor alább kell adnia az igényeiből.

2016. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a vékony lányok általában mindenkinek tetszenek, de a ducibb pasik ritkán tudnak megkapni egy vékony csajt, így aztán persze, hogy ritkák az ilyen párok :)
2016. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 es mi lenne ha azert kuzdenel hogy te nezz ki jobban? :)

Ugy nagyobb az esely is rá nem?!

Ui.:nem rosszbol irtam..tapasztalat :)

20/L

2016. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En nem gondolom, hogy ha valakin van egy kis felesleg, "lejebb kellene adnia". Ez marhasag... en se vagyok vekony, es volt mindenfele baratnom, akar hosszu, akar rovidtavon. Sok csajnak bejon ha egy pasinak van egy kis pocakja, es nem gebe.

Persze van akinek meg nem.. embere valogatja.

Es igen, vannak olyan pasik is, akiknek a duci csajok jonnek be.

Nem altalanositanek.

2016. jún. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok de én azért az utolsóval értek egyet, itt nem arról van szó hogy egy ducibb férfi azért jár telt nővel mert a vékonyaknak úgyse tetszene-és ne írjatok privátba
2016. jún. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!