Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más helyeken is az a "divat",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más helyeken is az a "divat", hogy sokszor a pároknál a lány idősebb 1-2 évvel a fiúnál?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?

2015. szept. 1. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában fordítva szokott lenni :)
2015. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok,és a barátnőm 17,októberben leszünk egy éve hogy összejöttünk :)
2015. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent nm teljesen mind1 nkd? *-* Ha szeretik egymast... Ne legy irigy. :P
2015. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem irigy vagyok, csak kíváncsi. Honnan tudod, miért kérdezem? 😉
2015. szept. 1. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg van, a 15 éves csajok vannak a huszonévesekkel, azzal az indokkal, hogy a korabeliek éretlenek, próbálják leterkózni ezzel a sz**r indokkal, lol..
2015. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk a sulinkban pedig inkább az a jellemző, hogy a kilencedikes fiúknak tizediked barátnőjük van, a tizedikes fiúknak tizenegyedikes...:D
2015. szept. 1. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 12 évvel a nő javára vagyunk együtt, már több mint 5 és fél éve.


Nem igazán "divat" kérdése. A fiatal kiscsaj idős pasival felállás valamennyire "divat", mert így a lány azt hiszi, hogy egy érett pasival van egy szellemi szinten. A fiatalabb fiú, idősebb nő felállás pont, hogy nem igazán gyakori. Az hogy a te iskoládban pont ilyenek vannak, az puszta véletlenszerűség. Alap esetben ez a ritka.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:Tehát amikor te 12 éves voltál,akkor ő 24,és akkor jöttetek össze?Én nagyon tisztelem a kapcsolatotokat,hogy tényleg nem a korra alapoztok :) Nekem is egy 2 évvel fiatalabb fiú tetszik <3 :) Viszont először nem volt furcsa? :D Mert azért egy 12 éves egy 24 évessel elsőre furcsának hangzik :D Persze,ha magándolog,akkor oké,csak tényleg érdekel :)
2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neki és nekem nem. Bocsi, lehet hogy bunkó kérés, de késő van, és érettségi évben nincs akkora energiám így este írni, így itt el tudod olvasni, ha tényleg érdekel :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A 17-es válasz az enyém.

2015. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Wow,hát ez most nagy mosolyt csalt az arcomra!! :)

És én attól félek,hogy mit gondolnak,ha esetleg összejönnék a 2-3 évvel fiatalabb fiúval..pedig követnem kéne a példátokat és magasról tenni arra,hogy mások mit gondolnak! :)

2015. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!