Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes-e fenntartanom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e fenntartanom a kapcsolatot a barátnőmmel, ha még ahhoz is rosszul viszonyul, hogy a fenekét megpuszilgassam - pedig tudja, hogy a feneke (is) (főleg is) nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már betöltötted a 13-at akkor igen.
2017. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egyeznek a szexuális igényeitek, akkor nem.
2017. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fenekét, v a popsilyukát akarod csókolgatni?
2017. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagy kérés,hogy ne puszilgasd a fenekét? Ha ez neki ennyire nem tetszik akkor szerintem hagyd. De ezért valakivel szakítani...mert nem csókolgathatod a fenekét. Jár a taps!


19/L

2017. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én fenékorientált vagyok (persze csak a csajok jöhetnek...). Igen, nekem ez fontos. És azt nem foghatom fel, hogy valakinek ez miért akkora nehézség (mármint neki (el)viselni). Persze, mond ezt - azt, csak nem logikus amit mond. Szerintem sokan vannak, akik szívesen (el)viselnék (sőt!). Még a kapcsolatunk elején kérdeztem tőle, hogy: fogja-e élvezni, ha puszilgatom a fenekét? Azt válaszolta, hogy: igen. Ehhez képest nagyon távoltart tőle - sőt, legutóbb azt is mondta, hogy távol áll tőle (persze megengedte, de nem volt benne sok köszönet, mert nyüsszögött egy csomót - az egész "ügylet" számomra "szarul" sült el. Még egy ilyet is elszólt, hogy "beszarás" - mondta csak magának, de meghallottam....

Kérdésre válaszolva: a luksit nem, mert az még az elején tisztázva lett, hogy az tilalmas (aranyér)

2017. júl. 15. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, szóval átérzem, szerintem dobd, ha emiatt engedni akarja akkor szintén, soha nem fogja élvezni.
2017. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!
2017. júl. 20. 23:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is : Ha ennyire nem szereti, azt az Elejen NEM mondta

(csunya szot hasznalok: hazudott.)

Szerintem mas,szextol fuggetlen dolgokban is hajlamos lehet

ilyen "velemeny valtoztatasokra", es az gyakori vitat es nezet eltereseket okozhat.

2017. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves #8 -as válaszoló: én is így gondolom. Már több, mint fél éve élünk együtt, és még mindig nem tudom, mi az igazság vele kapcsolatban. Egyszer úgy tűnik, maga a megtestesült jóság - másszor pedig egy alakoskodó (hazudozó)t tátok benne. Sajnos, ez utóbbi nagyon esélyes - vagy memóriazavarokkal küzd, ill. lehet, maga sem tudja, mikor mi van. Nem vagyunk már fiatalok (közel a 60 - hoz. Neki tartósan (nagyon) alacsony a vérnyomása - ami hosszabb távon elbutuláshoz vezet(het). Nagyon csinos, ápolt tanárnő. Az elején kérdeztem, fogja-e élvezni, ha puszilgatom a fenekét (szuper kis filigrán popsija van még így 60 felé is - én el vagyok tőle ragadtatva) - azt válaszolta, hogy igen. Az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy állítása szerint eddigi partnerei közül még nem dicsérgette senki a fenekét - és nem is nagyon tudja mire vélni. De talán legjobban a spontán puszilgatás zavarja, mert ő egy ("kicsit") tisztaságmániás, és ugye azért azt a részt nem mosogatja minden órában. Azóta már lényegében megegyeztünk egy mindkettőnk számára elfogadható megoldásban.
2017. szept. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!