Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is ugyanezt tettétek volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ugyanezt tettétek volna a helyében srácok? Vagy nem megbocsájthatatlan dolog? Új esélyt kapna?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy a lány vagyok. Megismertem valakit, de nem normális kapcsolat lenne köztünk. 5 nap e-mailezés után beszéltünk telefonon először. 2 hét levelezés után, napi 100 levélváltás alap volt, elhívott magához. Mindent megcsináltam neki... Mosogattam, törölgettem, pakoltam, teregettem. Persze még időt is hagyott a tanulásra. Kajáért mentem, szóval sok felé.

A tanulás az más, érettségire készülnék. Szóval minden stimmelt, mikor haza felé vitt, megbeszéltük a kocsiba, hogy nem haragszik, nem bánta meg hogy nála voltam stb. Aztán követtem el 2 hibát. Az első hiba nem végzetes, mert kértem tőle pénzt, hogy haza tudjak menni a szüleimhez. Nem adott, de ez lényegtelen, megértettem, hogy 1 hét személyes találkozás után nem ad. Végülis megoldottam máshogy. Szüleim utólag fizették ki a fuvart.

A második hiba az egy esti e-mailemből származott. Mikor mondtam neki az emailben, hogy egyik este, mikor zuhanyozott akkor átvillant a fejemen, hogy milyen könnyű lenne tőle lopni. Nem tettem meg. Aztán leírtam, hogy exemtől loptam minden további nélkül, de ennek oka az volt, hogy külföldön voltunk, az irataimat elvette, és pénzt nem adott volna vonatjegyre szakításkor, és egy árva fillérem sem volt. Ez bécsi kapcsolat volt. Paraszt volt, mert gyomorszájon is vágott orálnál. Emiatt csütörtökig elutasító voltam a sráccal. Csütörtök délelőtt nem, de délután igen, mert a gondolat nem hagyott pihenni.


Ennél a srácnál igaz, hogy csak 400 Ft-om maradt, ami semmire se elég, de nem loptam.


Este annyit írt, hogy mindent elrontottam ezzel, hogy exemtől loptam és nála is ezen gondolkodtam.


Persze kétségbe voltam esve, de erkölcsileg nem tartottam volna helyesnek. Nem hiszem, hogy földhöz vágta volna 2500 Ft, de talán így tett helyesen.


Aztán közölte, hogy majd átgondolja a dolgot. Kértem tőle új esélyt. Azért nem értem hogy miért nem képes megadni, mert amikor ide-oda elküldött nagy összeggel, akkor is fillérre pontosan leszámoltam neki, még 30 Ft-ot is visszaadtam neki.


Pénteken írta, azóta én nem írtam rá, ő sem rám. Tehát nem beszéltünk.


Jogos-e amit tett?


2017. júl. 16. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Jogos. En sem állnék ossze tolvajjal.
2017. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát én alapból nem filléreskedek 1-2000Ft-on szóval az ő oldalával sem értek egyet, viszont az hogy te meg azon gondolkodtál hogy loptál volna tőle na az nálam is kiverné a biztosítékot ha valakit beengedek az otthonomba erre azon kattog hogy hogy lophatna meg akkor is ha aztán nem teszi meg nehogy már azért járjon dícséret... 27/F
2017. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Exemtől elvettem, de miért vette el az irataimat, akkor nem kellett volna pénz vonatra...


De el voltam keseredve, MÉGSEM tettem meg. Nem számít mit gondoltam, az számít hogy nem tettem meg.

2017. júl. 16. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
3000et simán megér egy jó qrás. Tőlem még lopnod sem kellett volna, előre fizetek.
2017. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 hétig voltam nála... szex nem volt... csak nem számoltam vele, hogy a drága bankom levon egy nagyobb összeget.
2017. júl. 16. 18:15
 6/6 kovpet ***** válasza:
Ez elég szürreális...
2017. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!