Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti most komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti most komolyan érzitek hogy egy csaj szűk vagy nem?

Figyelt kérdés
Nőként elég fura ezt elképzelni, hogy vannak szűkebb és tágabb vaginák. Azt pl tudom, hogy menstruáció közben nekem pl. Még egy mini tampon felhelyezése is fájdalmat okoz, de szex közben nincsenek ilyen "méretbefogadó" problémák :D szex közben mindegyik vagina tágul. Szóval nem értem hogy genetikailag tényleg lehetnek szűkebb és tágabb nők, ráadásul szex közben a férfiak ezt még érzik is... nem a póztól függ inkább?
2017. júl. 17. 02:25
 1/3 Ramone ***** válasza:
A káma Szutra című könyvet ajánlom neked mert ott egy egész fejezet foglalkozik a 3 különböző méretű vaginával
2017. júl. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj nekem mesélek :))
2017. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érezhető. Nem mindenki ugyanannyira tágul ki. Volt olyan barátnőm, aki pl. menstruáció előtti és utáni időszakban máshogy tágult.
2017. júl. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!