Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy alakuk ki két ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakuk ki két ember között a vonzalom?

Figyelt kérdés

Főleg úgy, hogy szeretek egy férfit, viszont van egy egyetemi tanárom..egyáltalán nem tetszik, de valahogy észrevettem, hogy mintha a vonzalom meg meglenne. De ez sokáig nem volt, eleinte semmi. Aztán észrevettem hogy sokat néz, egyszer valamit megnézett a füzetemben matekon, és nekem meg a számban volt a toll vége, és kivette a számból. Nagyjából akkor kezdődött. Meg a 30 fős csoportból senkivel nem kommunikál meg nem szólítja a nevét, egyedül én vagyok akit a nevén szólít, meg egyszer írtam neki e-mailt, de nem válaszolt (ez más csoporttásaimmal is megtörtént már) de aztán külön leszólított hogy nem tudott válaszolni, de személyesen megválaszolta a kérdésem. Szóval szerintetek ez mi lehet? Vagy egyáltalán hogy??? Köszi a válaszokat!

22/L



2017. júl. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat ne képzelj ebbe bele...nekem is volt egy tanárnőm, aki, mindig engem nézett, de én nem éreztem iránta semmit és nagy valószínűséggel hiába foglalkozott többet velem ő se irántam. Ez lehet csak abból is fakad, hogy értelmesebbnek tart a többieknél és szívesebben mondja neked az anyagot, ha rád néz, mert látja, hogy te befogadod, amit mond.
2017. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz, ez is benne van a dologban! Köszönöm a választ!:)
2017. júl. 17. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is :)
2017. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most a vonzalom kialakulásának folyamatára vagy kíváncsi? Mert az egy rendkívül bonyolult, összetett dolog. A te esetedben, amit eddig elmondtál, az van, hogy a pasinak bejössz. Nagyon bejössz. Nem nagyon mer azonban ezen rugózni, tekintve, hogy az állásával játszik.

A te oldaladról a képlet egyszerű. Nem mindenkivel illünk össze egyformán. Van, aki semmit sem mozdít meg bennünk, van, aki szimpatikus, van akinek egyetlen pillantásától megroggyan a térdünk. És ezek között még ezernyi árnyalat. A pasi, akit szeretsz, nem az igazai számodra. Lehet, hogy most úgy érzed, mert Evolúció bácsi olyan hormonmixet kever az szerelmes ember számára, hogy azt hiszi az illető, hogy megtalálta a nagy Ő-t, és ennél szebb, szentebb, tartósabb szerelmet még nem hordott a hátán a föld. Valójában azonban felejthető momentum csupán. Ezt akkor érhetjük a legkönnyebben tetten, amikor bekukucskál az életünkbe egy olyan személy, mint esetedben a tanár úr. Ilyenkor aztán borul a bili, "mintaházasságok" mennek a levesbe, példás családapák lépnek le a bérszámfejtő Gizikével, országos hírű addiktológus főorvos asszonyok szöknek meg az alkoholista hajóskapitánnyal.

Ezért nem szabad viszonyítási alap nélkül összekötni valakivel az életünket. Nekem közel 50 felejthető kapcsolatomba és egy elrontott házasságomba került megtalálni azt a személyt, aki minden tekintetben a jobbik felem, s akivel évtizedek óta töretlenül imádjuk egymást.

Ennek tükrében talán érthető, ha azt mondom, az emberek 95%-a nem azzal van együtt, akivel valójában kellene lennie.

Te sem, kérdező.

2017. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"országos hírű addiktológus főorvos asszonyok szöknek meg az alkoholista hajóskapitánnyal. "


>> ez tetszik. és hány hasonló eset van, te jó isten ... nálunk a legutóbbi esemény az volt h a 42 éves igazgatónéni összeköltözött az éppen most érettségizett 18 éves srácával. mint kiderült, előtte is együtt voltak már, csak titokban tartották. elég érdekesen néz ki a 18 éves kis vékonyka trendi srác a "meglett komoly asszonnyal", de hát érdekes az élet ... :)

2017. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!