Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan szerelem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szerelem, amikor az ember nem. érez testi vonzalmat?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören: a gyerekkorom sz4r volt, kövér voltam, megaláztak, nem voltak barátaim, stb, f4szom... Most lettek. Három éve. Kettő. Az egyik nyugodt, megfontolt, kevésbé szentimentalista. Könnyű kezelni. A másik az nagyon "hisztis", túlérzékeny, néha agresszív, mint egy gyerek. Könnyű vele összeveszni. Nagyon szeretem őt. Nagyon kötődöm hozzá, és egy éve összevesztünk. De annyira, hogy néha nagyon alaptalan félelem jön rám, hogy elveszítem, és szinte semmitől nem félek annyira, mint attól, hogy megszakadjon a kapcsolatunk. És fantasztikus a viszonyunk jelenleg de pl minden 3.-4. nap feltűnik az álmaimban. Néha egész közeli élmény. És igazából k*** jól érzem magam mellette. Még akkor is ha pl facebookon beszélek ő még egy matracon alszik mellettem. Azt érzem, hogy nem vagyok egyedül és nem vagyok kiszolgáltatva a magánynak és a elutasítottságnak. (Egyébként gondolom érződik, hogy milliószor többet érzek iránta.) Szerintetek én szerelmes vagyok? Mert tényleg az identitásom részei meg minden, de testileg nem vonzódom hozzá. Viszont nagyon erősen azt érzem, hogy egész életemben közel akarok hozzá állni. És biztosan tudom, hogy összetörnék ha megszakadna a viszonyunk

18F (ő egy évvel fiatalabb)



2017. júl. 7. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azért érzed ezt mert szeretethiányos vagy és már mindenkibe szerelmes vagy aki csak rádnéz.


Nyilván túlzás amit mondok de ez a lényege. Ezért se érzel iránta többet.

2017. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ember valakit tényleg szeret, akkor a külseje is megszépül és testileg is vonzódni fog hozzá. Elég nagy klisének hangzik, de én tényleg ezt tapasztaltam.
2017. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes.
2017. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

1000%, hogy nem vagy belé szerelmes! Hasonlót én is átéltem, és néha át is élek a mai napig. Egy kicsit mindig "beleszeretek" a legjobb barátaimba, akiket ténylegesen a bizalmamba fogadok.


Most van egy biztos pont, egy biztos valaki az életedbe, akivel megtaláltad a közös hangot, hosszú évekig tartó magány után.

2017. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Az előző válaszolokhoz is szól: akár szerelmes is lehet belé. A szerelemhez nem szükséges testileg is vonzódni valakihez. Pont hogy lelkileg van csak értelme a szónak. Nem ugyanaz, mint a szexuális vágy. Sőt.


21/f

2017. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami "fília", nem szerelem :-P
2017. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan szerelem, igen.

Én is jártam már így, hogy egy fiúnak az arca nagyon tetszett, jól el tudtam vele beszélgetni, szerelmes is voltam belé, viszont a testalkata abszolút nem jött be, így konkrét szenvedélyes szexuális vágyat nem éreztem.

2017. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ez nem volt egyértelmű én nem vonzódom férfiakhoz
2017. júl. 7. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Én voltam már úgy szerelmes egy fiúba, hogy azt nem tudtam elképzelni hogy szexuálisan érintkezzünk, max csók.

Pedig meleg vagyok.

2017. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!