Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat nagyon izgatja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nagyon izgatja, ha pisilek, szereti nézni is. A bepisilést is imádja, ha kéri, néha megteszem a kedvéért, persze higiénikus módon. Engem nem izgat, közömbös. Érdekel, hogy miért izgat valakit az ilyen? Ez gyakori dolog? 23/ L

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
van benne izgató bizonyos kontextusban, de ezt tőle kérdezd meg őt mi izgatja
2017. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Loketion ***** válasza:
83%
múlt héten valaki elkezdte ezt a trollvonalat ...van egy tippem, hogy ugyanaz lesz a kérdező :)
2017. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátom is ugyanilyen. Már akkor pillanatok alatt kőkemény ha csak beszélünk róla. Nekem is tök közömbös, olyan mintha én írtam volna ki a kérdést :D
2017. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves előző. Nem troll, miért kell mindjárt rosszindulattal kezelni a kérdést. Amúgy kérdeztem tőle, nem tudja megmagyarázni, hogy miért izgatja...
2017. júl. 17. 14:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván 2#- esnek szólt...
2017. júl. 17. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem nézni a pisilö lányokat. Nem tudom, hogy miért izgat.
2017. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Loketion ***** válasza:
79%
hát akkor rohadjak meg valaki pisiljen már előttem... 29 év alatt még nem éltem át ilyet... szűz vagyok még etéren.. valaki ?
2017. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
A magyarázat engem is érdekelne. Hasonló helyzetben vagyok.
2017. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Engem is izgat és több partnerrel csináltam már.A pisiszex elég tág témakör,minden belefér és csak a képzelet szab határt.Hogy miért izgat ilyesmi sokakat?Pont azért,amiért másokat a kikötözés,az ökölszex,a szado-mazo stb.Nincs rá magyarázat,de nem is hiszem hogy a szexben bármit is meg kellene magyarázni,ami mindkét félnek jól esik azt csinálni kell és élvezni!Részemről azt tartom korrektnek ha elmondjuk a párunknak a furcsa vágyainkat,lehet hogy furcsán néz majd ránk,az is előfordul hogy kidob(saját tapasztalat),de semmiképp nem jó magunkba fojtani a vágyainkat.

A közömbösségről annyit,hogy most még az,de ez változhat,van olyan aki azért szereti meg mert rávezetik hogy mi benne az izgi!

Összességében pedig igen,gyakori dolog hogy ilyenek izgatnak valakit.

2017. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.;-)
2017. júl. 18. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!