Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszahúzódó, félős barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, félős barátnőm van. Az ilyen típusú lányoknak mennyi idő kell amíg eljutnak az ágyig?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerjük egymást, eleinte nagyon zárkózott volt, de ez már változott valamennyire. Nagyon szeretjük egymást, és nem akarom siettetni a dolgot, de azért már jó lenne. Mindketten szűzek vagyunk még. Először is pettingre gondok nyilván. Ez kb mennyi idő múlva ideális?


Üdv 19f


2017. júl. 17. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan 94 óra múlva.
2017. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szüzen halsz meg...
2017. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom alváshoz ágyat használ, szóval kb 16 óra...
2017. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz :p lehet csak a pillanatra vár ^^
2017. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Kérdezd meg a párodat!


19/L

2017. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak szerintem nem számít már ilyenkor, hogy visszahúzódó?

Ha megismered és kibontakozik, akkor már nem lesz az előtted. Csak szerintem nem mer kezdeményezni.

A "barátnő" jelöltem hasonlóan visszahúzódó lehet, mint a tied, de ugyan akkor nekem már sikerült föloldani úgy ahogy és mostmár teljesen ellentéte annak amit az emberek elképzelnének róla.


Én is azt tanácsolom, hogy szép lassan kezdeményezz, irányíts te.

Nem kell egyből a közepébe ahogy írtad is, petting aztán jöhet a többi.

2017. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Túl sokáig nem húznám ezt a dolgot, ha veled nem fekszik le, valaki mással le fog előbb-útóbb, ilyen az élet. Ha 19 évesek vagytok és már 3 hónapja "jártok", akkor már régen itt az ideje.
2017. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

természetesen picit erőltetni kell, egy kis nyomást gyakorolni, de nem lelkileg vagy megalázóan, hanem, hogy te mennyire kívánod őt, hogy végig csókolnád és a többi. A legtöbb csaj azt szereti, ha a pasi teszi meg a lépéseket, ő irányít és ő csak sodródik. És meg kell tudni különböztetni a nemet az igazi NEMtől.

Ami még fontos, hogy tudd felizgatni, csókokkal, bókokkal, fantáziákkal, mesékkel, de legyél teljesen kiegyensúlyozott és nyugodt.

Ha izgulsz és feszengsz, akkor ő triplán fog. Ha azt látja, hogy kontrollálod magad, majd megveszel érte, de bármikor mosolyogva leállsz, akkor könnyebben belemegy.


Szóval ha nyomulsz, legszívesebben letepernéd ott helyben, de mindezt mosolyogva, úgy, hogy nem feszengsz és nem erőltetsz semmit, akkor hamar beadja a derekát. Sok türelem és hideg fej.

2017. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!